Sprzedawca Wewnętrzny

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Środa Śląska, Oława, Wrocław, Oleśnica (dolnośląskie)

Kluczowe umiejętności

Orientacja na ludzi Wpływ i przekonywanie Organizacja

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Cześć!

Chciałbyś / Chciałabyś pracować tak, aby czas pracy był uwarunkowany tylko przez Ciebie?

Jesteś przedsiębiorczy/przedsiębiorcza?

Chciałbyś/Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, zacząć więcej zarabiać i mieć więcej czasu dla swoich bliskich?

Nie lubisz bylejakości w życiu?

Szukasz niestandardowej, nieszablonowej pracy, a do tego lubisz świetną atmosferę i imprezy integracyjne?

Mam na imię Wiktor i nauczę Cię jak pracować i zarabiać, tak abyś stał lub stała się jednym z najlepszych w naszej branży, przełamując tym samym swoje bariery finansowe.

Co Ci oferuję?

  • zatrudnienie u lidera rynku towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • podstawowe wynagrodzenie 5000 zł + Wysokie Prowizje + Premia kwartalna (nawet 20.000 zł) na umowie B2B
  • bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Prywatna opieka medyczna, Zniżki do naszych partnerów biznesowych!
  • profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe
  • wsparcie Menedżera zarówno na początku kariery jak i w kolejnych latach
  • wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów
  • możliwość realizacji swoich marzeń

Dodatkowo dla najlepszych osób, możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu lub Trenera Sprzedaży

Jakie będą Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów Finansowych
  • obsługa klientów wg naszych standardów
  • stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

Jesteś Kandydatem, którego szukam jeśli:

  • posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny
  • jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi
  • jesteś osobą etyczną
  • potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata
  • wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!