Nieujawniona

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Columbus Energy S.A.

1800

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Kliniska Wielkie

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Orientacja na działanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Columbus to wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki. Jesteśmy polską firmą, z polskim kapitałem, od 2016 r. notowaną na GPW. Od 2015 r. rozwijamy zieloną energetykę w Polsce. Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą fotowoltaiki w kraju. Sukcesywnie rozwijamy swoją działalność także na europejskich rynkach, dostarczając czystą energię do dziesiątek tysięcy domów. Tworzymy ekosystem produktów i usług, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych czy HEMS, które zintegrowane ze sobą tworzą spójną całość. Dzięki nim nasi Klienci nie tylko oszczędzają, ale także zyskują komfort i niezależność na lata.

Obecnie do naszego zespołu handlowego szukamy osoby na stanowisko:

Doradca ds. OZE/ Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Oferujemy:

  • Pracę z jednym najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce,
  • Gwarantowaną podstawę i prowizje bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 30000 zł miesięcznie,
  • Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start,
  • Laptop, telefon, materiały marketingowe,
  • Dodatek paliwowy,
  • Możliwość udziału w wewnętrznych konkursach sprzedażowych,
  • Możliwość awansu poparta wynikami, a nie długością stażu pracy,
  • Wyjazdy i eventy integracyjne,
  • Szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich i twardych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego na terenie województwa w miejscu zamieszkania,
  • Sukcesywne poszerzanie bazy Klientów,
  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sprzedaż innowacyjnych produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii,
  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert.

Nasze oczekiwania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży z Klientem indywidualnym,
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania Klientów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy w terenie,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów OZE i HVAC - bardzo duży atut!