Zobacz inne oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy NOWA

Magda Gzella Hiring

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zachodniopomorskie  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Nastawienie na cel Pozyskiwanie klientów Praca na relacjach

Opis stanowiska

Obecnie, dla mojego Klienta – Spółki Obrotu energią elektryczną, poszukuję osób na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

Region pracy: obszar województwa zamieszkania.

Sprzedaż energii elektrycznej dla Klienta biznesowego.

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy w branży energetycznej i pracować na terenie swojego województwa, to mam coś dla Ciebie!

Twoje codzienne obowiązki będą obejmować:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i kontynuowanie współpracy z dotychczasowymi w sektorze biznesowym;
  • Bieżące spotkania bezpośrednie z Klientami;
  • Stała współpraca z Klientami, opieka i doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
  • Realizacja wyznaczonych celów w zakresie rozwoju sprzedaży, bieżące raportowanie w systemie wewnętrznym firmy;
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych dla Klientów.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług do Klienta B2B – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w branży energetycznej - mile widziane;
  • Pozytywne nastawienie i energia do działania;
  • Komunikatywność, nastawienie na cel i umiejętność zarządzania czasem na wysokim poziomie;
  • Gotowość do pracy w rozproszonej strukturze sprzedaży (praca na terenie Twojego województwa zamieszkania);
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach mowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny na jasno określonych zasadach (pierwszą cześć prowizji otrzymujesz już po podpisaniu kontraktu z Klientem).
  • Kompleksowy pakiet szkoleń wdrożeniowych (wsparcie Trenera Sprzedaży);
  • Atrakcyjny produkt do sprzedaży – 💚 100% zielona energia;
  • Wsparcie działów Analiz i Wyceny Produktów oraz Back Office;
  • Szkolenia branżowe, sprzedażowe i działania rozwojowe, programy coachingowe wspierające Twój rozwój;
  • Jasną ścieżkę rozwoju;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy - Audi A3, również do użytkowania prywatnego).

Opis procesu rekrutacyjnego:

  • Przesłanie aplikacji i wstępna selekcja kandydatów.
  • Krótka rozmowa telefoniczna w celu weryfikacji podstawowych informacji.
  • Spotkanie z rekruterką.
  • Spotkanie z Hiring Managerem (sprawdzenie referencji i dodatkowa rozmowa).
  • Przedstawienie oferty zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, nie czekaj!

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Pensja podstawowa: 6 000 zł