Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomo┼Ťci (szkolimy od podstaw)

Prowizja: Nieujawniona
Baza kontakt├│w
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Pensja prowizja

Nieujawniona

Key Account Manager

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Abplanalp Sp. z o.o.

175

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Maszyny cnc Technologia obr├│bki skrawaniem

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie ┼Ürodkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdra┼╝amy rozwi─ůzania technologiczne ┼Ťwiatowych producentów, gwarantuj─ůce przewag─Ö konkurencyjn─ů naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecno┼Ť─ç na rynkach, wspó┼épraca z wiod─ůcymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, do┼Ťwiadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowi─ů o wyj─ůtkowo┼Ťci naszych produktów i us┼éug.

Dowiedz si─Ö o nas wi─Öcej:

Narz─Ödzia Skrawaj─ůce i Oprzyrz─ůdowanie Obrabiarek CNC

Miejsce pracy: wielkopolskie/zachodniopomorskie lub ┼Ťl─ůskie/ma┼éopolskie

Praca mobilna

Twój zakres obowi─ůzków:

  • dobór narz─Ödzi skrawaj─ůcych oraz oprzyrz─ůdowania maszyn zgodnie z potrzebami klienta
  • dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • spotkania techniczno-handlowe w siedzibach klientów na wyznaczonym obszarze
  • realizowanie za┼éo┼╝onych planów sprzeda┼╝owych
  • wspó┼épraca z innymi dzia┼éami firmy

Nasze wymagania:

  • znajomo┼Ť─ç zagadnie┼ä z bran┼╝y obróbki skrawaniem, narz─Ödzi skrawaj─ůcych, mocowa┼ä, budowy maszyn CNC
  • wykszta┼écenie wy┼╝sze lub ┼Ťrednie techniczne- mile widziana mechanika i budowa maszyn, automatyka, in┼╝ynieria produkcji, technik obróbki skrawaniem, itp
  • komunikatywno┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji
  • samodyscyplina i umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnej organizacji pracy
  • zaanga┼╝owanie w wykonywane zadania
  • sumienno┼Ť─ç i pracowito┼Ť─ç
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowo┼Ť─ç do wyjazdów s┼éu┼╝bowych
  • mile widziane do┼Ťwiadczenie w handlu
  • mile widziana znajomo┼Ť─ç j─Özyków angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • ciekaw─ů prac─Ö w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • prywatny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym
  • dofinansowanie do zaj─Ö─ç sportowych i wypoczynku po okresie próbnym
  • bardzo dobr─ů atmosfer─Ö w pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • mi┼é─ů atmosfer─Ö w pracy

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij CV!