Nieujawniona

Podstawa: 4 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Key Account Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno-Handlowy

Abplanalp Sp. z o.o.

175

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Suchy Las

Znajomość technik sprzedaży Maszyny cnc Technologia obróbki skrawaniem

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Dowiedz się o nas więcej:

Narzędzia Skrawające i Oprzyrządowanie Obrabiarek CNC

Miejsce pracy: wielkopolskie/zachodniopomorskie lub śląskie/małopolskie

Praca mobilna

Twój zakres obowiązków:

  • dobór narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania maszyn zgodnie z potrzebami klienta
  • dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • spotkania techniczno-handlowe w siedzibach klientów na wyznaczonym obszarze
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień z branży obróbki skrawaniem, narzędzi skrawających, mocowań, budowy maszyn CNC
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne- mile widziana mechanika i budowa maszyn, automatyka, inżynieria produkcji, technik obróbki skrawaniem, itp
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • samodyscyplina i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • sumienność i pracowitość
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • mile widziana znajomość języków angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • prywatny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i wypoczynku po okresie próbnym
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • miłą atmosferę w pracy

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!