Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy usług telekomunikacyjnych

KASPOL Jarosław Fic

19

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wołomin

Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność Organizacja pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Jesteśmy przede wszystkim zespołem, – w naszej ekipie liczy się zarówno cała firma jak i każdy z osobna
  • Mamy wspólny cel – być ekspertami w swojej branży, i mówić o tym głośno
  • Determinuje nas pasja – o urządzeniach biurowych i komputerach wiemy niemal wszystko
  • Łączy nas konsekwencja – każdego dnia analizujemy potrzeby naszych klientów i szukamy dla nich najlepszych rozwiązań
  • Tworzymy rodzinę – wzajemnie się wspieramy, są w nas prawdziwe emocje.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie planem własnej sprzedaży i raportowanie działań
  • Realizowanie celów strategicznych, w tym sprzedażowych firmy
  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań
  • Utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi i budowanie nowych kontaktów z Klientami
  • Zapewnienie wsparcia Klientom, na każdym etapie procesu sprzedaży i w procesie posprzedażowym
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego oraz wyznaczonych celów
  • Ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy, korzystając z możliwości, które daje firma
  • Współpraca z dostawcami i serwisami sprzętu
  • Monitorowanie i raportowanie potrzeb rynku oraz analizowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie średnie
  • Nastawienie na wynik i umiejętność realizacji celów
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • Kreatywność, zdolność myślenia strategicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i dynamika w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży IT
  • Znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia + premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów
  • Benefity

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!