Niestety oferta pracy, którą przeglądasz już wygasła.

Inne oferty firmy Polenergia Fotowoltaika S.A.

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Inżynier Sprzedaży - baterie przemysłowe

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Podstawa: 4 000 - 6 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
4 000 - 6 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel Handlowy D2D

Podstawa: 4 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 zł

Partner OZE - Doradca Sprzedaży

Prowizja: 5 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja prowizja
5 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Placówki

Podstawa: Nieujawniona
Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Baza kontaktów

Dyrektor Oddziału

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
 • SIG Sp. z o.o.
 • B2B, B2C
 • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
 • 31-03-2023
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

Specjalista w dziale rowery, skutery NOWA

Podstawa: Nieujawniona
 • 2 lokalizacje -> 8 wakatów
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Doradca Klienta

Podstawa: Nieujawniona
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Polenergia Fotowoltaika S.A.

700

https://www.polenergia.pl/

Ogłoszenie ważne do: 13-03-2023

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Jelenia Góra

Kluczowe umiejętności

Zaangażowanie i komunikatywność Orientacja na cel Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska


Edison Energia to ludzie!
Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

 

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

 

TO NAJLEPSZA OFERTA PRACY, KTÓRĄ DZIŚ PRZEGLĄDASZ!

 

Kogo szukamy?

 • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej? Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię, a napędza? Chcesz osiągać naprawdę wysokie zarobki? Posiadasz duże pokłady wewnętrznej energii? Wiążesz swoją przyszłość ze sprzedażą i zależy Ci na ciągłym rozwoju kompetencji? Chcesz pracować u lidera rynku OZE w Polsce i rywalizować z najlepszymi doradcami?
 • Doskonale trafiłeś, gdyż aktualnie na terenie całej Polski poszukujemy doradców techniczno-handlowych do sieci B2C!!!
 • Stawiamy przede wszystkim na osoby zaangażowane, dyspozycyjne, świetnie odnajdujące się w pracy w terenie. Bardziej niż wieloletnie doświadczenie cenimy sobie wysoką determinację do działania, przedsiębiorczą, proaktywną postawę i chęć oraz energię do dalszego rozwoju.

 

Co oferujemy?

 1. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze w oparciu o formę współpracy B2B. Podstawa plus prowizja za sprzedane instalacje oraz inne produkty z naszej oferty. Nasi najlepsi doradcy zarabiają kilkadziesiąt tysięcy złotych!
 2. Od początku współpracy u nas możesz liczyć na wygodne auto klasy B, a jeśli będziesz realizował cele szybko możesz zacząć jeździć nowym suvem typu T-ROCC lub T-CROSS.
 3. Cenimy zdrową rywalizację, dlatego często organizujemy wewnętrzne konkursy indywidualne, jak i zespołowe. Kiedy na świecie mają miejsce rozgrywki piłkarskie, u nas również dzielimy regiony na poszczególne grupy i walczymy o sprzedane kilowaty. U nas wygrany zespół otrzymuje pokaźny budżet na organizację integracji zespołowej.
 4. W konkursach indywidualnych zaś można wygrać atrakcyjne nagrody tj. np. weekend z Teslą czy dodatkową premię.
 5. Cały czas stawiamy też na rozwój pracowników. Nasi doradcy mogą liczyć na bieżącą pomoc ze strony wewnętrznych, wykwalifikowanych trenerów. Prowadzą oni zajęcia doszkalające, w przypadku gdy ktoś w mniejszym stopniu realizuje target. Nasi najlepsi handlowcy zaś mogą liczyć na zaawansowane zewnętrzne szkolenia z technik sprzedaży, realizowane we współpracy z renomowanymi firmami szkoleniowymi.
 6. Nasi sprzedawcy mają też ustaloną ścieżkę kariery. Po przepracowaniu min. dwóch miesięcy i realizacji planu zyskają status specjalisty. Kolejnym etapem jest zaś poziom eksperta, który osiągają najczęściej po około pół roku pracy. Ostatnim etapem jest objęcie pozycji managera regionu i najczęściej nasi managerowie sprzedażowi pochodzą z rekrutacji wewnętrznych.

 

Jak się pracuje?

Jako nasz doradca nigdy nie będziesz narzekał na brak spotkań. Mamy w swojej strukturze Dział Wsparcia Sprzedaży, który odpowiedzialny jest za umawianie spotkań dla naszych handlowców. Dzięki temu, większość z nich ma w 80% wypełnione kalendarze.

Nasi sprzedawcy skupiają się przede wszystkim na sprzedaży, gdyż jako firma zapewniamy im pełną obsługę administracyjną. W naszych strukturach znajduje się dział umów i finansowania wspierający naszych doradców w kwestiach formalnych, szereg doświadczonych projektantów, którzy tworzą projekty instalacji, dział realizacji odpowiadający za kontakt z ekipami i montaż naszych instalacji i urządzeń. Nasi handlowcy mogą też oczywiście liczyć na pełną obsługę administracyjną, flotową, a jeśli planują działania dodatkowe, do ich dyspozycji pozostaje również nasz dział marketingu.

 

Jak wygląda rozpoczęcie pracy?

Swoją przygodę z Edisonem doradcy rozpoczynają od intensywnego, trzydniowego szkolenia prowadzonego przez naszych wewnętrznych trenerów. To podczas niego poznają naszą firmę, zdobywają wiedzę o branży, a także naszej ofercie produktowej. Podczas tych trzech dni nasi przyszli pracownicy uczą się dodatkowo zaawansowanych technik sprzedaży oraz negocjacji.

 

Czym będziesz się zajmował?

Twoja codzienna praca to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientem. Twoim głównym zadaniem jest przedstawienie i dopasowanie najlepszej oferty dla klienta, a także doprowadzenie do podpisania i sfinalizowania umowy. Podczas bieżącej pracy zawsze też możesz liczyć na wsparcie swojego bezpośredniego przełożonego, jakim jest manager regionalny. Dodatkowo, do Twoich obowiązków należy prowadzenie raportów sprzedaży, a także dbałość o wizerunek firmy.

 

U nas przyszłość jest dziś!!!

Jesteśmy liderem na rynku OZE w Polsce, dlatego też w swojej ofercie mamy nie tylko panele fotowoltaiczne, ale także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, magazyny energii. Co więcej, jako jedyni na rynku posiadamy własne panele, a także najlepsze bilansowanie na rynku. Cały czas obserwujemy rynek i wprowadzamy nowości, dzięki czemu nie obawiamy się nadchodzących zmian prawnych – z nami zawsze będziesz miał pewną pracę i ogrom wyzwań!

 

Jesteś zainteresowany/a?

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij nam swoje CV!

 

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz