Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

http://www.platiniumdevelop.pl

6

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

 

 

O nas

 

Nasza firma to profesjonalne biuro nieruchomości powstałe z myślą o tych, którzy zainteresowani są inwestowaniem i pomnażaniem swoich pieniędzy. W naszej ofercie znajduje się duży wybór domów, działek, mieszkań oraz różnego rodzaju nieruchomości komercyjne.

Doświadczenie w branży nieruchomości, liczne kontakty wśród inwestorów a przede wszystkim zaufanie wśród klientów pozwoliło nam na uzyskanie silnej pozycji na rynku. Z myślą o potrzebach klientów stworzyliśmy wyspecjalizowane Biuro Nieruchomości. Świat nieruchomości nie ma dla naszego zespołu żadnych tajemnic. Kierujemy się trendami z myślą o luksusowej przestrzeni mieszkań naszych klientów. Wspieramy Was w ważnych decyzjach, abyście nie musieli martwić się o nietrafione decyzje i złe wybory.

 

Obszary naszej działalności

 

Wszystkie obszary naszej działalności nastawione są na dotarcie do potrzeb klienta i wspólne znalezienie najtrafniejszego rozwiązania. Zajmujemy się wizualną estetyką domów i mieszkań, aby podczas sesji zdjęciowej wyglądały jeszcze bardziej atrakcyjnie. Wspieramy naszych klientów w całym procesie. Jesteśmy z klientami podczas negocjowania warunków umowy aż do momentu podpisania jej. Dzięki partnerom biznesowym możemy pomóc Państwu w uzyskaniu kredytu. Nasi wykwalifikowani specjaliści doradzą klientom w inwestycjach, aby przyniosły one jak największe korzyści. Pomożemy w wyszukiwaniu gruntów pod inwestycję, będziemy z Państwem podczas zakupu i negocjacji. Ponadto oferujemy naszym klientom zaufanie, aby mogli powierzyć nam swoje nieruchomości.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas i umiejętności zarządzania, dlatego świadczmy usługi z zakresu zarządzania najmem. Poza wyżej wymienionymi usługami, jakie czynnie świadczy nasza firma, zajmujemy się również organizacją fachowej i niezawodnej ekipy remontowej, która zadba o każdy szczegół w Państwa lokalach i dołoży wszelkich starań, aby odświeżyć je przed sprzedażą. Z dokładnością dostosowujemy się do Waszych potrzeb. Jesteśmy po to, aby od A do Z zająć się nieruchomością, z myślą o jak największym zysku dla naszych klientów.