Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

LIDER SPRZEDA┼╗Y ÔÇô w najwi─Ökszym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • SolarSpot
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 07-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • Fg Energy
  • B2B, B2C
  • 14-04-2021
Samoch├│d Baza kontakt├│w

specjalista ds. sprzeda┼╝y produkt├│w BIO NOWA

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • OryginalnySok
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spo┼╝ywcze i napoje / karma i art. dla zwierz─ůt
  • 12-04-2021
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca klienta stacjonarnie

ALBO

35

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Olsztyn

Zaawansowana umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi komputera i pakietu office do┼Ťwiadczenie w obszarze: handel / sprzeda┼╝ oraz doskona┼éa organizacja pracy Umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania i podtrzymywania kontakt├│w handlowych, zorientowanie na cel i wyniki

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma ALBO w Olsztynie zatrudni:

Pracowników dzia┼éów: mebli sklepowych i profesjonalnego wyposa┼╝enia gastronomii

Zakres obowi─ůzków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów nawi─ůzywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • doradztwo rozwi─ůza┼ä w zakresie oferowanych produktów i us┼éug
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • bie┼╝─ůce raportowanie wyników pracy
  • wspó┼épraca z pozosta┼éymi dzia┼éami w firmie (produkcja, projektanci)

Wymagania:

  • zaawansowana umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi komputera i pakietu Office
  • umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania i podtrzymywania kontaktów handlowych zorientowanie na cel i wyniki do┼Ťwiadczenie w obszarze: handel/ sprzeda┼╝ doskona┼éa organizacja pracy
  • wy┼╝sze wykszta┼écenie
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem b─Ödzie znajomo┼Ť─ç bran┼╝y wyposa┼╝enia sklepów i gastronomii oraz do┼Ťwiadczenie w call center, prawo jazdy

Oferujemy:

  • umow─Ö o prac─Ö w renomowanej firmie
  • prac─Ö z klientem biznesowym (B2B)
  • dobr─ů atmosfer─Ö, szacunek do pracownika i jego pracy
  • jasny i czytelny motywacyjny system wynagrodze┼ä
  • pakiet szkole┼ä produktowych
  • wsparcie techniczne i merytoryczne
  • prac─Ö w sta┼éych godzinach 8:00 - 16:00

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.

Zobacz portfolio naszej firmy na: http://albo.com.pl/ oraz http://www.albotek.pl/