Telefoniczny Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki (ciepła baza)

Edison Energia S.A.

700

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

4

Liczba wakatów

Lokalizacja

Warszawa  - 4 wakaty

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Prezentacje handlowe

Profil działu handlowego

Sprawdź jak pracuje się w dziale handlowym firmy Edison Energia S.A.. Przeczytaj więcej o organizacji działu handlowego, systemach używanych w codziennej pracy, budowie procesu sprzedaży, osobach zarządzających, strukturze organizacyjnej, systemie wynagrodzeń, procesie onboardingu oraz możliwościach rozwoju kariery zawodowej.

Zobacz więcej

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków?

  • Aktywna sprzedaż wybranej instalacji pv lub produktów dodatkowych (pompa ciepła, ładowarka, carport)
  • Kontakt telefoniczny z ciepłej bazy oraz vieokonferencje
  • Uzupełnienie potrzebnych dokumentów i przekazanie do działu projektowego
  • W zależności od Twoich preferencji praca tylko z bura lub praca hybrydowa - spotkania w terenie oraz sprzedaż telefoniczna z biura

Nasze wymagania?

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej
  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze
  • Posiadasz wewnętrzny drive i energię
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • Lubisz rywalizację i pracę w sprzedaży
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zbliżone do zarobków handlowców terenowych pracując z biura
  • Ciepłą bazę klientów
  • Pracę w stałych godzinach (9:00-17:00), w samym centrum Mokotowa
  • Awans dla najlepszych
  • Pełne wsparcie doświadczonego managera
  • Pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Najbardziej rozwojowa branża w Polsce
  • Prywatna opieka medyczne
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport oraz MultiLife po pierwszym miesiącu pracy

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas już dziś!!!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij nam swoje CV!

Pensja podstawowa: Nieujawniona