Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska) NOWA

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Key Account Manager

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Handlowiec/ Doradca Klienta

Renters Sp. z o.o.

150

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zakopane

Komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej Bardzo dobra organizacja pracy własnej Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Renters od 2018 r. wspiera właścicieli apartamentów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym. Pomagamy zarabiać więcej na nieruchomościach. Wynajmujemy je, aranżujemy, kompleksowo o nie dbamy i sprawiamy, że przynoszą zyski. Obsługujemy apartamenty w kilkudziesięciu lokalizacjach na wybrzeżu i w największych miastach. Wywodzimy się z Pomorza Zachodniego, gdzie zajmowaliśmy się najmem krótkoterminowym od 2005 roku. Znamy się na wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami, a naszym Klientom zapewniamy pełen relaks i spokój związany z dbałością o apartamenty, które są nam powierzane.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Handlowiec / Doradca Klienta

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • Nasza firma posiada gotową bazę Klientów, dzięki czemu od razu będziesz mógł się skupić na wynikach sprzedażowych.
  • Gwarantujemy Ci dużą samodzielność w działaniu, co oznacza swobodę w podejmowaniu decyzji oraz kreatywnym myśleniu i wdrażaniu własnych pomysłów.
  • Będziesz samodzielnie prowadził biuro naszej firmy w Zakopanem i miał bezpośredni wpływ na jego rozwój i kształt.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem i umiejętność budowania relacji biznesowych z Klientami.
  • Oczekujemy od Ciebie bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności działania bez nadzoru oraz zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Powinieneś być komunikatywny i posiadać wysoki poziom kultury osobistej, który wykorzystasz w kontaktach z Klientami.
  • Do prowadzenia biura wymagamy konsekwencji w działaniu, umiejętności analitycznego myślenia, znajomości pakietu MS Office, a dodatkowym atutem będzie znajomość branży najmu krótkoterminowego.
  • Nasi Klienci pochodzą z różnych krajów i do komunikacji z nimi wykorzystasz swoją komunikatywną znajomość j. angielskiego.

Czym będę się zajmował?

  • Będziesz samodzielnie prowadził biuro firmy w Zakopanem i odpowiadał za wszystkie procesy organizacyjno-sprzedażowo-rozwojowe z tym związane.
  • W praktyce będziesz pozyskiwał apartamenty pod wynajem oraz pośredniczył w wynajmie krótkoterminowym.
  • Będziesz realizował zarówno proces sprzedaży (spotkania z klientami, oferty handlowe, negocjacje warunków współpracy, podpisywanie umów) jak i obsługi posprzedażowej (dokumentacja rozliczeniowa, wsparcie poprzez infolinię, e-mail, czat).
  • Od strony operacyjnej będziesz pomagał Klientom w przygotowywaniu apartamentów pod wynajem, włącznie z przygotowaniem do sesji zdjęciowych, odbiorem kluczy i stworzeniem protokołu przekazania mieszkania.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

  1. Zaczniesz od tygodniowego szkolenia w Centrali Firmy w Warszawie, które jest kluczowe dla poznania naszych standardów i procedur w zakresie sprzedaży i najmu krótkoterminowego.
  2. Po zakończeniu szkolenia rozpoczniesz samodzielną pracę stacjonarną w biurze w centrum Zakopanego.
  3. Cały czas będziesz uczestniczył w cyklicznych szkolenia wewnętrznych, które pomogą Ci udoskonalić Twoje umiejętności.

Jak zbudowany jest dział handlowy oraz jak przebiega proces sprzedaży?

Nasz dział handlowy składa się z kilkunastu osób. Podlegają one bezpośrednio kierownikowi sprzedaży, który jest odpowiedzialny za monitorowanie wyników pracy podległego mu działu, opracowywanie strategii sprzedażowych i zarządzanie budżetem.

Proces sprzedaży przebiega następująco:

  1. Właściciele apartamentów przesyłają zapytania dotyczące naszej oferty poprzez różne kanały, takie jak strona internetowa, e-mail lub telefon.
  2. Zapytanie trafia do handlowca, który jest odpowiedzialny za realizację procesu sprzedaży. Handlowiec kontaktuje się z Klientem, by uzyskać szczegółowe informacje na temat jego potrzeb i oczekiwań. Na podstawie zebranych informacji handlowiec przygotowuje spersonalizowaną ofertę, negocjuje warunki współpracy i podpisuje umowę.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzenia w naszej firmie składa się z dwóch elementów:

  1. Podstawy - czyli stałej kwoty, którą pracownik otrzymuje regularnie co miesiąc.
  2. Prowizji - przyznawanej pracownikowi za każdą zamkniętą umowę.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport.
  • Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak: telefon i laptop.
  • Zniżki na nasze usługi firmowe.