Zobacz inne oferty pracy

Handlowiec/ Doradca Klienta

Renters Sp. z o.o.

150

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Zakopane  - 1 wakat

Komunikatywno┼Ť─ç i wysoki poziom kultury osobistej Bardzo dobra organizacja pracy w┼éasnej Zaanga┼╝owanie i odpowiedzialno┼Ť─ç za powierzone zadania

Opis stanowiska

Firma Renters od 2018 r. wspiera w┼éa┼Ťcicieli apartamentów w zarz─ůdzaniu wynajmem krótkoterminowym. Pomagamy zarabia─ç wi─Öcej na nieruchomo┼Ťciach. Wynajmujemy je, aran┼╝ujemy, kompleksowo o nie dbamy i sprawiamy, ┼╝e przynosz─ů zyski. Obs┼éugujemy apartamenty w kilkudziesi─Öciu lokalizacjach na wybrze┼╝u i w najwi─Ökszych miastach. Wywodzimy si─Ö z Pomorza Zachodniego, gdzie zajmowali┼Ťmy si─Ö najmem krótkoterminowym od 2005 roku. Znamy si─Ö na wynajmie i zarz─ůdzaniu nieruchomo┼Ťciami, a naszym Klientom zapewniamy pe┼éen relaks i spokój zwi─ůzany z dba┼éo┼Ťci─ů o apartamenty, które s─ů nam powierzane.

W zwi─ůzku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Handlowiec / Doradca Klienta

Dlaczego mia┼éby┼Ť u nas pracowa─ç?

  • Nasza firma posiada gotow─ů baz─Ö Klientów, dzi─Öki czemu od razu b─Ödziesz móg┼é si─Ö skupi─ç na wynikach sprzeda┼╝owych.
  • Gwarantujemy Ci du┼╝─ů samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu, co oznacza swobod─Ö w podejmowaniu decyzji oraz kreatywnym my┼Ťleniu i wdra┼╝aniu w┼éasnych pomys┼éów.
  • B─Ödziesz samodzielnie prowadzi┼é biuro naszej firmy w Zakopanem i mia┼é bezpo┼Ťredni wp┼éyw na jego rozwój i kszta┼ét.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada do┼Ťwiadczenie w bezpo┼Ťredniej pracy z Klientem i umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji biznesowych z Klientami.
  • Oczekujemy od Ciebie bardzo dobrej organizacji pracy w┼éasnej, umiej─Ötno┼Ťci dzia┼éania bez nadzoru oraz zaanga┼╝owania i odpowiedzialno┼Ťci za powierzone zadania.
  • Powiniene┼Ť by─ç komunikatywny i posiada─ç wysoki poziom kultury osobistej, który wykorzystasz w kontaktach z Klientami.
  • Do prowadzenia biura wymagamy konsekwencji w dzia┼éaniu, umiej─Ötno┼Ťci analitycznego my┼Ťlenia, znajomo┼Ťci pakietu MS Office, a dodatkowym atutem b─Ödzie znajomo┼Ť─ç bran┼╝y najmu krótkoterminowego.
  • Nasi Klienci pochodz─ů z ró┼╝nych krajów i do komunikacji z nimi wykorzystasz swoj─ů komunikatywn─ů znajomo┼Ť─ç j. angielskiego.

Czym będę się zajmował?

  • B─Ödziesz samodzielnie prowadzi┼é biuro firmy w Zakopanem i odpowiada┼é za wszystkie procesy organizacyjno-sprzeda┼╝owo-rozwojowe z tym zwi─ůzane.
  • W praktyce b─Ödziesz pozyskiwa┼é apartamenty pod wynajem oraz po┼Ťredniczy┼é w wynajmie krótkoterminowym.
  • B─Ödziesz realizowa┼é zarówno proces sprzeda┼╝y (spotkania z klientami, oferty handlowe, negocjacje warunków wspó┼épracy, podpisywanie umów) jak i obs┼éugi posprzeda┼╝owej (dokumentacja rozliczeniowa, wsparcie poprzez infolini─Ö, e-mail, czat).
  • Od strony operacyjnej b─Ödziesz pomaga┼é Klientom w przygotowywaniu apartamentów pod wynajem, w┼é─ůcznie z przygotowaniem do sesji zdj─Öciowych, odbiorem kluczy i stworzeniem protoko┼éu przekazania mieszkania.

Jak przebiega wdro┼╝enie handlowca do firmy?

  1. Zaczniesz od tygodniowego szkolenia w Centrali Firmy w Warszawie, które jest kluczowe dla poznania naszych standardów i procedur w zakresie sprzeda┼╝y i najmu krótkoterminowego.
  2. Po zako┼äczeniu szkolenia rozpoczniesz samodzieln─ů prac─Ö stacjonarn─ů w biurze w centrum Zakopanego.
  3. Ca┼éy czas b─Ödziesz uczestniczy┼é w cyklicznych szkolenia wewn─Ötrznych, które pomog─ů Ci udoskonali─ç Twoje umiej─Ötno┼Ťci.

Jak zbudowany jest dział handlowy oraz jak przebiega proces sprzedaży?

Nasz dzia┼é handlowy sk┼éada si─Ö z kilkunastu osób. Podlegaj─ů one bezpo┼Ťrednio kierownikowi sprzeda┼╝y, który jest odpowiedzialny za monitorowanie wyników pracy podleg┼éego mu dzia┼éu, opracowywanie strategii sprzeda┼╝owych i zarz─ůdzanie bud┼╝etem.

Proces sprzeda┼╝y przebiega nast─Öpuj─ůco:

  1. W┼éa┼Ťciciele apartamentów przesy┼éaj─ů zapytania dotycz─ůce naszej oferty poprzez ró┼╝ne kana┼éy, takie jak strona internetowa, e-mail lub telefon.
  2. Zapytanie trafia do handlowca, który jest odpowiedzialny za realizacj─Ö procesu sprzeda┼╝y. Handlowiec kontaktuje si─Ö z Klientem, by uzyska─ç szczegó┼éowe informacje na temat jego potrzeb i oczekiwa┼ä. Na podstawie zebranych informacji handlowiec przygotowuje spersonalizowan─ů ofert─Ö, negocjuje warunki wspó┼épracy i podpisuje umow─Ö.

Jak b─Öd─Ö wynagradzany?

System wynagrodzenia w naszej firmie sk┼éada si─Ö z dwóch elementów:

  1. Podstawy - czyli sta┼éej kwoty, któr─ů pracownik otrzymuje regularnie co miesi─ůc.
  2. Prowizji - przyznawanej pracownikowi za ka┼╝d─ů zamkni─Öt─ů umow─Ö.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů oraz kart─Ö MultiSport.
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia do pracy, takie jak: telefon i laptop.
  • Zni┼╝ki na nasze us┼éugi firmowe.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona