Specjalista ds. Sprzedaży – owoce i warzywa

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 21-10-2024

Samochód Baza kontaktów
  • Eco Trade Sp. zoo
  • B2B

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł

Doradca ds. nieruchomości – Pośrednik w obrocie nieruchomościami

The Brokers Sp. z o.o.

8

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Mazowieckie

Komunikatywność Wysoka kultura osobista Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy niedużym, zgranym zespołem z 10-letnim doświadczeniem w różnych sektorach tego rynku. Sprzedawaliśmy domy, apartamenty, działki, współpracowaliśmy z deweloperami oraz inwestorami i po latach doszliśmy do wniosku, że nie jest dla nas najważniejsze to co sprzedajemy, a z kim współpracujemy, jaki wpływ mamy na życie naszych klientów i to czego możemy się od nich nauczyć.

Uważamy też, że pewne wartości są ponadczasowe: wierność danemu słowu, zaufanie zbudowane na szczerości czy wzajemny szacunek i w oparciu o te wartości budujemy nasz zespół. Każdy z nas ma swoje ambicje, pomysły, pasje, każdy ma swoją historię i wnosi coś nowego dla pozostałych członków zespołu, a także dla naszych klientów. Łączy nas otwartość na nowe znajomości, uwielbiamy poznawać ludzi i dzielić się nawzajem doświadczeniami. I szczerze to po prostu lubimy nieruchomości, lubimy architekturę, a przede wszystkim lubimy pomagać klientom w tym trudnym procesie.

Szukamy osób ciekawych świata i otwartych na nowe doświadczenia, o różnych kompetencjach, zainteresowaniach, którzy poprzez swój indywidualizm, będą kolejną wartością wniesioną dla nas i dla naszych klientów. Osób zainteresowanych rozwijaniem nowego projektu na rynku nieruchomości, w którym największy nacisk kładziony jest na człowieka, tego po jednej i drugiej stronie umowy pośrednictwa.

Tworzymy zespół ludzi, którzy nie tylko sprawnie współpracują w biurze i wzajemnie się wspierają, ale też z chęcią dzielą prywatne pasje i zainteresowania oraz czas spędzany z dala od biurka.

Napisz do nas, spotkajmy się i poznajmy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Czym będziesz się zajmować?

  • pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości
  • aktywnym pozyskiwaniem nieruchomości
  • prezentowaniem nieruchomości naszym klientom
  • prowadzaniem procesów sprzedaży oraz negocjacji
  • utrzymywaniem trwałych i dobrych relacji z klientami

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji
  • zaangażowania i nastawienia na działanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości topografii Warszawy i okolic
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • pełne wdrożenie dla nowych doradców
  • szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
  • wsparcie w codziennej pracy pod okiem menedżera
  • rozwój kariery w firmie
  • pracę w gronie młodych i ambitnych osób
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • nagrody w zależności od wyników
  • biuro w centrum Warszawy oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • kartę Multisport