Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Edison Energia S.A.

700

https://www.edisonenergia.pl/

Ogłoszenie ważne do: 03-01-2022

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Bielsko-Biała  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne Orientacja na cel Zaangażowanie i komunikatywność

Profil działu handlowego

Profil działu handlowego

Sprawdź jak pracuje się w dziale handlowym firmy Edison Energia S.A.. Przeczytaj więcej o organizacji działu handlowego, systemach używanych w codziennej pracy, budowie procesu sprzedaży, osobach zarządzających, strukturze organizacyjnej, systemie wynagrodzeń, procesie onboardingu oraz możliwościach rozwoju kariery zawodowej.

Zobacz więcej

Opis stanowiska


Edison Energia to ludzie!
Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

 

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

 

TO NAJLEPSZA OFERTA PRACY, KTÓRĄ DZIŚ PRZEGLĄDASZ!

 

Kogo szukamy?

 • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej? Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię, a napędza? Chcesz osiągać naprawdę wysokie zarobki? Posiadasz duże pokłady wewnętrznej energii? Wiążesz swoją przyszłość ze sprzedażą i zależy Ci na ciągłym rozwoju kompetencji? Chcesz pracować u lidera rynku OZE w Polsce i rywalizować z najlepszymi doradcami?
 • Doskonale trafiłeś, gdyż aktualnie na terenie całej Polski poszukujemy doradców techniczno-handlowych do sieci B2C!!!
 • Stawiamy przede wszystkim na osoby zaangażowane, dyspozycyjne, świetnie odnajdujące się w pracy w terenie. Bardziej niż wieloletnie doświadczenie cenimy sobie wysoką determinację do działania, przedsiębiorczą, proaktywną postawę i chęć oraz energię do dalszego rozwoju.

 

Co oferujemy?

 1. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze w oparciu o formę współpracy B2B. Podstawa plus prowizja za sprzedane instalacje oraz inne produkty z naszej oferty. Nasi najlepsi doradcy zarabiają kilkadziesiąt tysięcy złotych!
 2. Od początku współpracy u nas możesz liczyć na wygodne auto klasy B, a jeśli będziesz realizował cele szybko możesz zacząć jeździć nowym suvem typu T-ROCC lub T-CROSS.
 3. Cenimy zdrową rywalizację, dlatego często organizujemy wewnętrzne konkursy indywidualne, jak i zespołowe. Kiedy na świecie mają miejsce rozgrywki piłkarskie, u nas również dzielimy regiony na poszczególne grupy i walczymy o sprzedane kilowaty. U nas wygrany zespół otrzymuje pokaźny budżet na organizację integracji zespołowej.
 4. W konkursach indywidualnych zaś można wygrać atrakcyjne nagrody tj. np. weekend z Teslą czy dodatkową premię.
 5. Cały czas stawiamy też na rozwój pracowników. Nasi doradcy mogą liczyć na bieżącą pomoc ze strony wewnętrznych, wykwalifikowanych trenerów. Prowadzą oni zajęcia doszkalające, w przypadku gdy ktoś w mniejszym stopniu realizuje target. Nasi najlepsi handlowcy zaś mogą liczyć na zaawansowane zewnętrzne szkolenia z technik sprzedaży, realizowane we współpracy z renomowanymi firmami szkoleniowymi.
 6. Nasi sprzedawcy mają też ustaloną ścieżkę kariery. Po przepracowaniu min. dwóch miesięcy i realizacji planu zyskają status specjalisty. Kolejnym etapem jest zaś poziom eksperta, który osiągają najczęściej po około pół roku pracy. Ostatnim etapem jest objęcie pozycji managera regionu i najczęściej nasi managerowie sprzedażowi pochodzą z rekrutacji wewnętrznych.

 

Jak się pracuje?

Jako nasz doradca nigdy nie będziesz narzekał na brak spotkań. Mamy w swojej strukturze Dział Wsparcia Sprzedaży, który odpowiedzialny jest za umawianie spotkań dla naszych handlowców. Dzięki temu, większość z nich ma w 80% wypełnione kalendarze.

Nasi sprzedawcy skupiają się przede wszystkim na sprzedaży, gdyż jako firma zapewniamy im pełną obsługę administracyjną. W naszych strukturach znajduje się dział umów i finansowania wspierający naszych doradców w kwestiach formalnych, szereg doświadczonych projektantów, którzy tworzą projekty instalacji, dział realizacji odpowiadający za kontakt z ekipami i montaż naszych instalacji i urządzeń. Nasi handlowcy mogą też oczywiście liczyć na pełną obsługę administracyjną, flotową, a jeśli planują działania dodatkowe, do ich dyspozycji pozostaje również nasz dział marketingu.

 

Jak wygląda rozpoczęcie pracy?

Swoją przygodę z Edisonem doradcy rozpoczynają od intensywnego, trzydniowego szkolenia prowadzonego przez naszych wewnętrznych trenerów. To podczas niego poznają naszą firmę, zdobywają wiedzę o branży, a także naszej ofercie produktowej. Podczas tych trzech dni nasi przyszli pracownicy uczą się dodatkowo zaawansowanych technik sprzedaży oraz negocjacji.

 

Czym będziesz się zajmował?

Twoja codzienna praca to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientem. Twoim głównym zadaniem jest przedstawienie i dopasowanie najlepszej oferty dla klienta, a także doprowadzenie do podpisania i sfinalizowania umowy. Podczas bieżącej pracy zawsze też możesz liczyć na wsparcie swojego bezpośredniego przełożonego, jakim jest manager regionalny. Dodatkowo, do Twoich obowiązków należy prowadzenie raportów sprzedaży, a także dbałość o wizerunek firmy.

 

U nas przyszłość jest dziś!!!

Jesteśmy liderem na rynku OZE w Polsce, dlatego też w swojej ofercie mamy nie tylko panele fotowoltaiczne, ale także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, magazyny energii. Co więcej, jako jedyni na rynku posiadamy własne panele, a także najlepsze bilansowanie na rynku. Cały czas obserwujemy rynek i wprowadzamy nowości, dzięki czemu nie obawiamy się nadchodzących zmian prawnych – z nami zawsze będziesz miał pewną pracę i ogrom wyzwań!

 

Jesteś zainteresowany/a?

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij nam swoje CV!

 

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Pensja podstawowa: Nieujawniona

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Doradca ds. sprzedaży motocykli i akcesoriów

Podstawa: Nieujawniona
Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Baza kontaktów

Inżynier Sprzedaży - Dział maszyn nowych BODOR

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów

New Business Manager w SaaS dla B2B

Podstawa: 10 000 - 12 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
10 000 - 12 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Business Development Manager - Produkcja i Logistyka

Podstawa: 7 000 - 10 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
7 000 - 10 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta ds. OZE

Podstawa: 2 500 - 3 000 zł
Samochód Baza kontaktów
 • SolarSpot
 • B2C
 • Energia - Energia odnawialna
 • 19-11-2021
Pensja podstawowa
2 500 - 3 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Doradca Energetyczny

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów