Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska)

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Przedstawiciel Handlowy

CZB Hadex Sp. z o.o.

80

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kraków

Znajomość branży budowlanej i doświadczenie w sprzedaży Komunikatywność Zaangażowanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex to firma z mocną pozycją na rynku i znaną marką wśród klientów. Prężnie działa od ponad 35 lat w branży budowlanej zajmując się kompleksową obsługą inwestycji oraz detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Mocnym wsparciem sprzedaży jest własna, nowoczesna flota samochodowa oraz fachowi pracownicy zatrudnieni w dziewięciu Oddziałach na terenie Śląska, Krakowa oraz Łodzi. Jeśli cenisz sobie pracę w solidnej firmie i miłej atmosferze - Dołącz do nas! Poznaj nas na www.hadex.com.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe w branży materiałów budowlanych.
  • Potrafią aktywnie pozyskiwać klientów biznesowych, a następnie budować i utrzymywać z nimi relacje biznesowe.
  • Cechują się dojrzałością biznesową, która przekłada się zarówno na odpowiedzialność za realizację własnych zadań jak i odpowiedzialność za merytoryczny i wartościowy kontakt z Klientem na każdym etapie procesu sprzedaży.
  • Są w pełni samodzielne, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, aktywnie poszerzają swoją wiedzę, a przede wszystkim są nastawione na zrealizowanie celów sprzedażowych.

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów z segmentu B2C oraz B2B przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingu. Większość leadów Przedstawiciel Handlowy generuje każdego miesiąca samodzielnie.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów będziesz realizował poprzez monitoring firm wykonawczych, współpracę na zasadzie poleceń oraz stałą obecność na rynku inwestycyjnym.
  • Budowaniem długofalowych relacji z Klientami, przez co rozumiemy umiejętne i profesjonalne zrozumienie potrzeb Klienta oraz fachowe doradztwo dla Klienta ze strony przedstawiciela handlowego.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od początku do końca procesu oraz realizację planu sprzedaży.
  • Będziesz również odpowiadał za budowanie pozytywnego wizerunku oraz promocję firmy na rynku, a także monitorował inwestycje znajdujące się w regionie.

Jak zbudowany jest proces sprzedaży?

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  1. Pozyskanie kontaktu lub wykorzystanie kontaktu dostarczonego przez firmę.
  2. Przedstawienie Klientowi oferty.
  3. Złożenie zamówienia oraz ustalenie warunków płatności.
  4. Dostawa zamówionego materiału do Klienta bądź odbiór własny.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Poznanie procesu sprzedaży stacjonarnej przy wsparciu doświadczonego pracownika.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży (posługiwanie się programem sprzedażowym: oferty, faktury).
  • Szkolenie produktowe.
  • Szkolenie z technik sprzedaży – nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Klientami oraz obsługa przekazanych kontaktów przy wsparciu Kierownika Oddziału..

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 2 elementów:

  • Podstawy.
  • Premii zależnej od wysokości sprzedaży ustalonej indywidualnie za wykonany plan liczonej jako procent osiągniętej marży efektywnej (po odjęciu kosztów transportu) i proporcjonalnie do % zapłaconych należności w danym miesiącu (pozostała cześć premii liczona max do dwóch kolejnych miesięcy).

Jak zbudowany jest dział handlowy i jak firma dba o atmosferę?

Dział handlowy na chwilę obecną liczy 2 handlowców stacjonarnych oraz 1 przedstawiciela handlowego. Działem handlowym zarządza kierownik, który bezpośrednio podlega zarządowi.

Atmosfera w zespole handlowym budowana jest poprzez:

  • Coroczny wyjazd integracyjny.
  • Wspólne omawianie strategii, analizowanie rynku oraz dzielenie się opiniami oraz pomysłami na poprawę efektywności.
  • Wzajemną pomoc.

Co jeszcze oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Karta lunchowa o wartości 300 zł.
  • Nowoczesne narzędzia pracy: smartfon i laptop.
  • Atrakcyjne wyjazdy zagraniczne dla najlepszych handlowców.
  • Dofinasowanie do studiów.