Przedstawiciel Handlowy NOWA

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Menedżer Sprzedaży – Klienci Biznesowi

ASTEK Polska sp. z o.o.

1700

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Mazowieckie

Kluczowe umiejętności

Doświadczenie w sprzedaży b2b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Granton sp. o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii, w szczególności instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Wywodzi się z Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Grocholewicz (istniejącego na rynku od 1995 r. zajmującego się realizacją robót elektrycznych, teletechnicznych i instalacji fotowoltaicznych oraz sprzedażą artykułów elektrycznych i instalacji fotowoltaicznych).

Poszukujemy ludzi rozumiejących biznes swoich Klientów na stanowisko:

Dlaczego warto pracować w naszej firmie?

  1. Propagujemy kulturę otwartości, chętnie słuchamy głosu naszych pracowników, których pomysły często są wdrażane i mają wpływ na funkcjonowanie firmy.
  2. Wspieramy innowacje, nieszablonowe pomysły i wszelkie inicjatywy rozwojowe.
  3. Nasi pracownicy są doradcami, nie handlowcami. Stawiamy na wysoki poziom wiedzy technicznej, aby rozwiązanie było jak najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym (B2B) i potrafiących budować długofalowe relacje biznesowe oparte na zrozumieniu biznesu Klienta. Wysoko cenimy już zdobyte doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży OZE (sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła).
  • Osób odpowiedzialnych, ambitnych, zorientowanych na wyniki oraz rozwój osobisty.
  • Osób cechujących się wysoką kulturą osobistą w kontaktach międzyludzkich.
  • Osób posługujących się sprawnie pakietem MS Office oraz posiadających prawo jazdy kat. B.

Czym się będziesz zajmować?

  • Aktywnym pozyskiwaniem Klientów biznesowych przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingowych (telefon, mail, relacje, social media itp.). Firma zapewnia do 50% leadów.
  • Reprezentowaniem i promowaniem firmy na powierzonym obszarze.
  • Profesjonalną analizą potrzeb, doradztwem oraz opieką Klienta biznesowego.
  • Przygotowaniem i negocjowaniem ofert.
  • Realizacją wspólnie ustalanych celów biznesowych.

Jak przebiega wdrożenie?

  1. W okresie pierwszych 2 tygodni odbędziesz szkolenia z zakresu:
  • wykorzystywanych narzędzi i technik sprzedażowych,
  • szkolenia techniczne,
  • wspólne wizyty u Klientów,
  • wizyty na miejscu prowadzonych aktualnie realizacji.
  1. Kolejno rozpoczniesz proces umawiania spotkań z Klientami, realizowanych częściowo przy wsparciu przełożonego.
  2. W końcowej fazie wdrożenia nauczysz się raportowania procesu sprzedaży oraz wycen poszczególnych realizacji.

Po okresie wdrożeniowym przystępujesz do realizacji zadań sprzedażowych, cały czas mogąc korzystać z pomocy i doświadczenia przełożonego.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Dział handlowy składa się z ok. 20 osób, obsługujących 3 regiony (warmińsko – mazurski, mazowiecki i łódzki). Każdy region posiada osobą zarządzającą danym regionem. Dbamy o to, aby w dziale panowała atmosfera wzajemnego zaufania.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży w naszej firmie?

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  1. Przypisanie leada do danego handlowca lub jego samodzielnie zdobycie przez handlowca (firma dostarcza max. 50% leadów).
  2. Samodzielne umówienie i odbycie spotkania przez handlowca.
  3. Wykonanie wyceny przy wsparciu działu realizacji.
  4. Negocjacje oferty na kolejnych spotkaniach lub podpisanie umowy z Klientem.

Jak będę wynagradzany?

Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym składa się z 3 elementów:

  1. Prowizja (doliczana do każdego sprzedanego kW instalacji).
  2. 50% nieudzielonego rabatu z przysługującej puli.
  3. Progi bonusowe, do których przyporządkowane są odpowiednie kwoty bonusów.

System prowizyjny stosowany w naszej firmie nie posiada limitu zarobków!

Co jeszcze oferujemy poza wynagrodzeniem?

  • Stałą pracę – szukamy pracowników na lata, nie na jeden sezon.
  • Szkolenia produktowe, techniczne oraz sprzedażowe, prowadzone przez zewnętrznych uznanych trenerów, posiadających wieloletnią praktykę.
  • Realne cele oraz wskazanie sposobu ich realizacji.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Swobodę działania – pracujesz tak, jak lubisz pod warunkiem, że jest to zgodne z wartościami naszej firmy.
  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).