Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Eltrox sp. z o.o.

350

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódź  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Praca zespołowa Budowanie relacji

Opis stanowiska

Eltrox to największa sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej. Siłą marki są ludzie – ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Klient B2B

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  1. Otrzymasz stabilne zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę.
  2. Będziesz mieć możliwość pracy w wieloletniej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy kandydatów ze znajomością branży systemów zabezpieczeń i automatyki domowej. Mile widziane jest ok. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zależy nam na osobach, które nie boją się nawiązywać kontaktów z ludźmi, mają naturalne predyspozycje do budowania długotrwałych relacji biznesowych.
  • Wymagamy wysokich umiejętności prezentacji, planowania i organizowania pracy własnej, szybkiego adaptowania się do zmian, samodzielności i odpowiedzialności w działaniu.
  • Poszukujemy osób o naturalnych predyspozycjach do pracy w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B), z umiejętnością zarządzania czasem pracy, logistyką wyjazdów, dyscypliną oraz samokontrolą.
  • Kandydat powinien być skoncentrowany na osiąganiu wyznaczonych celów oraz na ciągłym rozwoju swoich kompetencji sprzedażowych.

Czym będziesz się zajmować?

  • Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za sprzedaż produktów (systemy zabezpieczeń, automatyka domowa, OZE itp.). Będziesz prowadził sprzedaż Klientów B2B.
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć reprezentowanie firmy, aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów B2B.
  • Oprócz aktywnej pracy na nowych Klientach będziesz budował i rozwijał relacje biznesowe na Klientach z bazy. Firma zapewnia 50% leadów, pozostałe 50% pracownik pozyskuje samodzielnie.
  • Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie negocjacji handlowych, realizację celów sprzedażowych oraz raportowanie i monitorowanie danych.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

  • Onboarding trwa do 3 miesięcy i odbywa się poprzez wdrażanie „pod okiem” sprzedawców stacjonarnych w oddziale oraz pracę „pod okiem” trenera w innym oddziale.
  • W dodatku pracownik odbywa w tym czasie szkolenia na dedykowanej ku temu platformie.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

  • Liczebność działu handlowego zależy od lokalizacji miejsca pracy. Zespoły liczą kilka osób i są zarządzanie przez Kierownika sprzedaży.
  • Ważna jest dla nas kultura organizacji firmy. Uważamy, że najważniejszym jej zasobem są właśnie ludzie.

Jak będziesz wynagradzany?

System wynagradzania składa się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii za realizacje celów sprzedażowych. Średnio 70% pensji to wynagrodzenie podstawowe, a 30% to premia.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
  • Dostęp do Streamsoft Verto, MS Teams.
  • Szkolenia online na dedykowanej platformie oraz warsztaty stacjonarne, mające na celu wsparcie rozwoju pracowników. Szkolenia odbywają się średnio raz w miesiącu.
  • Spotkania integracyjne.
  • Prywatną opieka medyczna.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przedstawiciel Handlowy

Pensja podstawowa: 5 500 - 6 500 zł