Zobacz inne oferty pracy

Sales Account Manager

OSW Poland Sp. z o.o.

10

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Podlaskie  - 2 wakaty

Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y b2b Samodzielny Otwarty na wyzwania

Opis stanowiska

Firma OSW Poland Sp. z o.o. jest jednym z najwi─Ökszych dostawców komponentów do budowy instalacji fotowoltaicznych na ┼Ťwiecie. Nasze korzenie znajduj─ů si─Ö w Australii, gdzie kontrolujemy ponad 30% rynku, rozwijamy si─Ö dynamicznie tak┼╝e w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Doskona┼ée relacje z najwi─Ökszymi dostawcami w bran┼╝y pozwalaj─ů nam skutecznie wspiera─ç rozwój naszych Klientów. Zapraszamy do wspó┼épracy osoby z do┼Ťwiadczeniem w sprzeda┼╝y dystrybucyjnej, chc─ůcych razem z nami oraz najlepszymi dostawcami rozwija─ç sektor energii odnawialnej w Polsce.

Je┼Ťli chcesz by─ç cz─Ö┼Ťci─ů wyj─ůtkowego projektu w bran┼╝y, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Dlaczego mia┼éby┼Ť u nas pracowa─ç?

  • Tworzymy dynamiczn─ů struktur─Ö, dostosowuj─ůc─ů si─Ö do trendów rynkowych i potrzeb Klientów, co daje nam przewag─Ö nad konkurencj─ů.
  • Dzia┼éamy globalnie, dzi─Öki czemu oferujemy us┼éugi na szerok─ů skal─Ö.
  • Priorytetem naszej firmy jest rozwój osobisty pracowników poprzez szkolenia i nowoczesne narz─Ödzia.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy do┼Ťwiadczonego kandydata posiadaj─ůcego kompetencje w sprzeda┼╝y komponentów do budowy instalacji fotowoltaicznych do Klienta B2B.
  • Oczekujemy technicznych umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owych oraz zdolno┼Ťci dostosowania si─Ö do potrzeb Klientów.
  • Kandydat powinien by─ç samodzielny, otwarty na wyzwania i gotowy do pracy w dynamicznym ┼Ťrodowisku.
  • Dla skutecznej komunikacji z Klientami krajowymi i zagranicznymi wymagamy znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego.
  • Szukamy osób, które potrafi─ů budowa─ç relacje z profesjonalistami na ró┼╝nych szczeblach organizacji, zarówno wewn─ůtrz, jak i na zewn─ůtrz firmy.

Czym będziesz się zajmował?

  • B─Ödziesz budowa┼é trwa┼ée relacje z Klientami, zarz─ůdza┼é sprzeda┼╝─ů i zapewnia┼é doskona┼é─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi. Twoja praca b─Ödzie cechowa─ç si─Ö du┼╝─ů samodzielno┼Ťci─ů i elastyczno┼Ťci─ů, umo┼╝liwiaj─ůc planowanie czasu i dostosowanie ofert do potrzeb Klientów.
  • B─Ödziesz rozwija┼é firm─Ö na rynku poprzez tworzenie i wdra┼╝anie strategii rynkowych oraz poszukiwanie innowacyjnych kierunków rozwoju.
  • Wspólnie z zespo┼éem b─Ödziesz uczestniczy┼é w opracowywaniu prognoz sprzeda┼╝y, strategii generowania przychodów oraz osi─ůgania celów na wyznaczonym obszarze rynku docelowego.
  • B─Ödziesz prowadzi┼é proces sprzeda┼╝y w systemie CRM, dbaj─ůc o jego prawid┼éowy przebieg oraz precyzyjne dane.

Jak przebiega wdro┼╝enie?

Okres wdro┼╝eniowy trwa w naszej firmie 4 tygodnie i obejmuje:

  1. Pierwszy tydzie┼ä: Zapoznanie z organizacj─ů, jej struktur─ů, warto┼Ťciami, celami strategicznymi i procesami biznesowymi. Nawi─ůzanie kontaktów z zespo┼éem.
  2. Drugi tydzie┼ä: Szkolenia bran┼╝owe maj─ůce na celu poszerzenie wiedzy zwi─ůzanej z nasz─ů bran┼╝─ů oraz zdobycie potrzebnych umiej─Ötno┼Ťci.
  3. Trzeci tydzie┼ä: Praktyczna praca pod nadzorem do┼Ťwiadczonego pracownika, obserwacja i nauka od bardziej do┼Ťwiadczonych kolegów, zdobywanie praktycznych umiej─Ötno┼Ťci potrzebnych do wykonywania obowi─ůzków.
  4. Czwarty tydzie┼ä: Rozpocz─Öcie poszukiwania Klientów, rozpoznanie ich potrzeb, przygotowanie ofert i negocjacje sprzeda┼╝owe. Budowanie relacji z Klientami i dbanie o ich potrzeby.

Jak zbudowany jest dział handlowy i proces sprzedaży?

  • Polski dzia┼é handlowy prowadzony jest przez Team Leadera.

Proces sprzeda┼╝y w naszej firmie sk┼éada si─Ö z kilku kroków:

  1. Pozyskanie leadów: Handlowiec samodzielnie pozyskuje oko┼éo 80% potencjalnych Klientów, wykorzystuj─ůc w tym celu ró┼╝ne narz─Ödzia i strategie.
  2. Spotkanie handlowe: Handlowiec doradza Klientowi, proponuj─ůc najlepsze rozwi─ůzanie dostosowane do jego potrzeb i wymaga┼ä.
  3. Indywidualna oferta: Po spotkaniu Handlowiec wysy┼éa Klientowi spersonalizowan─ů ofert─Ö wspó┼épracy.
  4. Koordynacja zamówienia z dzia┼éem logistyki: Po zako┼äczeniu negocjacji oferty Handlowiec wspó┼épracuje z dzia┼éem logistyki w celu zapewnienia dostawy zamówionego towaru lub realizacji us┼éugi.

Na ka┼╝dym etapie Handlowiec mo┼╝e skorzysta─ç z dzia┼éu wsparcia sprzeda┼╝y, który dostarcza narz─Ödzia, szkolenia i informacje o produktach oraz promocjach.

Jak b─Ödziesz wynagradzany?

System wynagrodze┼ä sk┼éada si─Ö z dwóch sk┼éadników:

  1. Podstawy - ustalanej na poziomie rynkowym dla ka┼╝dego stanowiska, adekwatnej do pe┼énionych obowi─ůzków i odpowiedzialno┼Ťci.
  2. Prowizji – uzale┼╝nionej od osi─ůganych wyników sprzeda┼╝y. Im wy┼╝sze s─ů sprzeda┼╝e, tym wy┼╝sza jest prowizja. W naszej firmie nie ma górnej granicy prowizji, co oznacza, ┼╝e pracownicy maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç zarabiania du┼╝o wi─Öcej w przypadku osi─ůgania wysokich wyników sprzeda┼╝owych.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.07.2023

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona