Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Polenergia Fotowoltaika S.A.

700

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom do┼Ťwiadczenia

10

Lokalizacja

Podkarpackie  - 10 wakat├│w

Zaanga┼╝owanie Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Budowanie relacji

Profil działu handlowego

Sprawd┼║ jak pracuje si─Ö w dziale handlowym firmy Polenergia Fotowoltaika S.A.. Przeczytaj wi─Öcej o organizacji dzia┼éu handlowego, systemach u┼╝ywanych w codziennej pracy, budowie procesu sprzeda┼╝y, osobach zarz─ůdzaj─ůcych, strukturze organizacyjnej, systemie wynagrodze┼ä, procesie onboardingu oraz mo┼╝liwo┼Ťciach rozwoju kariery zawodowej.

Zobacz wi─Öcej

Opis stanowiska

Firma Polenergia to pierwsza polska prywatna grupa energetyczna sk┼éadaj─ůca si─Ö z pionowo zintegrowanych spó┼éek dzia┼éaj─ůcych w obszarze wytwarzania energii z odnawialnych i niskoemisyjnych gazowych ┼║róde┼é, dystrybucji i obrotu oraz sprzeda┼╝y energii elektrycznej dla klientów detalicznych i biznesowych. Kreuje innowacyjne rozwi─ůzania ┼é─ůcz─ůce zeroemisyjn─ů energetyk─Ö systemow─ů z energetyk─ů prosumenck─ů. Powsta┼éa w wyniku konsolidacji 2 grup aktywów kontrolowanych przez Kulczyk Holding: Polish Energy Partners SA (skoncentrowanej na produkcji energii elektrycznej z farm wiatrowych) oraz Grupy Polenergia (skoncentrowanej na wytwarzaniu, dystrybucji, sprzeda┼╝y i obrocie energii elektrycznej, ┼Ťwiadectw pochodzenia oraz rozwoju nowych projektów z zakresu wytwarzania energii). W maju 2005 roku spó┼éka Polish Energy Partners SA zadebiutowa┼éa na warszawskiej Gie┼édzie Papierów Warto┼Ťciowych. W wyniku konsolidacji Grupy Polenergia oraz Polish Energy Partners SA od 2014 roku akcje PEP SA s─ů notowane jako Polenergia SA. Nasi Klienci to du┼╝e, ┼Ťrednie i ma┼ée przedsi─Öbiorstwa oraz odbiorcy indywidualni dostrzegaj─ůcy wyzwania przysz┼éo┼Ťci, w tym konieczno┼Ť─ç zmiany sposobu korzystania z energii.

W zwi─ůzku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Dzia┼éania sprzeda┼╝owe w najwi─Ökszej organizacji instaluj─ůcej OZE w Polsce
  • Sprzeda┼╝ wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku z zakresu energii odnawialnej dla Klientów Indywidualnych (pompy ciep┼éa /fotowoltaika/┼éadowarki EV/carporty/magazyny energii/rozwi─ůzania Smart Home/ w 100% zielona energia)
  • Doradztwo w zakresie energetyki
  • Spotkania z Klientami umówionymi przez Dzia┼é Wsparcia Sprzeda┼╝y
  • Aktywne poszukiwanie Klientów i budowanie z nimi relacji d┼éugoterminowej

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie i sukcesy w aktywnej sprzeda┼╝y minimum 2 lata
  • Determinacja oraz ponadprzeci─Ötna wytrwa┼éo┼Ť─ç w d─ů┼╝eniu do celu
  •  Pe┼éna dyspozycyjno┼Ť─ç czasowa oraz motywacja skorelowana z wynagrodzeniem
  • Zarejestrowana dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcza lub gotowo┼Ť─ç do jej za┼éo┼╝enia
  • Aktywne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Wiesz, ┼╝e jeste┼Ť osob─ů nieprzeci─Ötn─ů, która jest w stanie zasili─ç najbardziej skuteczny i profesjonalny dzia┼é sprzeda┼╝y w bran┼╝y energii w Polsce

To oferujemy:

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensj─ů podstawow─ů oraz nieograniczone prowizje sprzeda┼╝owe
  • Konkursy, które nap─Ödzaj─ů do dzia┼éania, a dodatkowo zasilaj─ů portfel ;)
  • Dzia┼é Wsparcia Sprzeda┼╝y, który wie jak umawia─ç jako┼Ťciowe spotkania
  • Oczywi┼Ťcie narz─Ödzia pracy od pierwszego dnia – auto s┼éu┼╝bowe z kart─ů paliwow─ů, telefon, iPad oraz materia┼éy marketingowe
  • Nasi najlepsi w bran┼╝y trenerzy zrobi─ů z Ciebie rekina sprzeda┼╝y :)
  • Na swojego Managera zawsze mo┼╝esz liczy─ç
  • Fantastyczny produkt, którego Klienci potrzebuj─ů – gwarancja ceny dla Klienta nawet na 8 lat
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju w najbardziej “gor─ůcej” bran┼╝y, stabilnej organizacji, b─Öd─ůcej absolutnym liderem rynku
  • Fantastyczny zespó┼é, niepowtarzalna energia i m─ůdre zarz─ůdzanie lud┼║mi
  • Multisport, MultiLife, opieka medyczna

Pensja podstawowa: 3 000 - 5 000 zł