Specjalista ds. produktu

Weindich Sp. z o.o.

80

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Kujawsko-pomorskie  - 1 wakat

Do┼Ťwiadczenie w zakresie wprowadzania produktu na rynek Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego pozwalaj─ůca na swobodn─ů komunikacj─Ö Tworzenie i realizacja strategii sprzeda┼╝y

Profil działu handlowego

Sprawd┼║ jak pracuje si─Ö w dziale handlowym firmy Weindich Sp. z o.o.. Przeczytaj wi─Öcej o organizacji dzia┼éu handlowego, systemach u┼╝ywanych w codziennej pracy, budowie procesu sprzeda┼╝y, osobach zarz─ůdzaj─ůcych, strukturze organizacyjnej, systemie wynagrodze┼ä, procesie onboardingu oraz mo┼╝liwo┼Ťciach rozwoju kariery zawodowej.

Zobacz wi─Öcej

Opis stanowiska

Weindich sp. z o. o. jest dostawc─ů maszyn i urz─ůdze┼ä dla przemys┼éu spo┼╝ywczego oraz bran┼╝y gastronomicznej. Od lat wyposa┼╝a w specjalistyczny sprz─Öt najwi─Öksze przetwórnie, zak┼éady mi─Ösne a tak┼╝e, lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. ┼ü─ůczy do┼Ťwiadczenie i wiedz─Ö ekspertów z ca┼éego ┼Ťwiata, projektuj─ůc kompletne linie technologiczne, które s─ů implementowane na rynku polskim i zagranicznym.

Miejsce pracy: cała Polska

 ZAKRES OBOWI─äZKÓW:

  •  analiza rynku dotycz─ůca potencja┼éu sprzeda┼╝y okre┼Ťlonej grupy produktów (maszyny i technologie stosowane w przetwórstwie spo┼╝ywczym),
  • analiza potrzeb obecnych i potencjalnych klientów spó┼éki w zakresie zastosowania maszyn
    i technologii,
  • wspó┼étworzenie strategii sprzeda┼╝y dla danej grupy asortymentowej,
  • wdra┼╝anie niezb─Ödnych dzia┼éa┼ä operacyjnych,
  • tworzenie us┼éug komplementarnych dla oferowanych technologii,
  • opracowanie i wdra┼╝anie polityki cenowej,
  • realizacja bud┼╝etu przychodowo-kosztowego.

WYMAGANIA:

  • do┼Ťwiadczenie w zakresie wprowadzania produktów na rynek i/lub zwi─Ökszania udzia┼éu przedsi─Öbiorstwa w rynku polskim i / lub europejskim,
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej w szczególno┼Ťci zwi─ůzanej z rozwojem produktu i rozwojem rynku,
  • realizacja dzia┼éa┼ä operacyjnych wynikaj─ůcych z przyj─Ötej strategii,
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego pozwalaj─ůca na swobodn─ů komunikacj─Ö,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowo┼Ť─ç do odbywania podró┼╝y s┼éu┼╝bowych,
  • mile widziana znajomo┼Ť─ç technologii zwi─ůzanych z przetwórstwem spo┼╝ywczym.

OFERUJEMY:

  •  stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodze┼ä (podstawa + prowizja od sprzeda┼╝y),
  • szkolenia produktowe oraz ┼Ťcis┼é─ů wspó┼éprac─Ö z producentem,
  • niezb─Ödne narz─Ödzia pracy.

Pensja podstawowa: Nieujawniona