Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - obsługa klientów przemysłowych

Abras S.A.

20

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Śląskie

Odpowiedzialność Łatwość w nawiązywaniu kontaków Umiejętność sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą działającą w polskim przemyśle od ponad 30 lat. Szukamy osoby na stanowisko pełnomocnika handlowego do pozyskiwania i obsługi nowych klientów.

Abras S.A. dostarcza wysokiej klasy narzędzia ścierne do klientów przemysłowych w całej Polsce. Nasi klienci produkują i remontują statki, mosty, drogi, konstrukcje stalowe, pociągi i wagony, rurociągi, kotły, odlewy, instalacje energetyczne i stalowe.

To firmy duże i małe, zatrudniające tysiące ludzi lub raptem kilku pracowników, międzynarodowe koncerny i rodzinne warsztaty. Łączy nas jedno - priorytetem jest jakość.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe oraz mają minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów. Idealnie gdyby było to doświadczenie w przemyśle metalowym.
  • Potrafią odpowiednio dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań Klienta w oparciu o możliwości produktowe i finansowe firmy.
  • Bardzo dobrze zarządzają swoim czasem i miejscem pracy: potrafią optymalnie dopasować ilość spotkań przy uwzględnieniu dynamiki i charakteru ich systemu pracy.
  • Systematycznie wykonują swoje obowiązki oraz potrafią wychwycić informacje, które mogą stać się użyteczne dla firmy np. przy tworzeniu oferty produktowej.
  • Mają prawo jazdy kat. B oraz są dyspozycyjni i zmotywowani do pracy w terenie.

Czym będę się zajmować?

  • Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż oferowanych przez firmę produktów zgodnie z obowiązującymi cenami i przyjętymi marżami, a także aktywne poszukiwanie w terenie nowych Klientów poprzez spotkania, przeprowadzanie testów produkcyjny oraz prowadzenie negocjacji.
  • Oprócz sprzedaży będziesz odpowiedzialny za kontakt z Klientem tzn. aktualizowanie oferty, odwiedzanie go, udział w wydarzeniach branżowych.
  • Dbaniem o wizerunek firmy poprzez kulturę osobistą, elokwencję, znajomość oferty produktowej, szacunek względem rozmówcy.
  • Regularnym prowadzeniem swoich działań sprzedażowych w systemie CRM.

Jak przebiega wdrożenie i jak zbudowany jest dział handlowy?

Proces wdrożenia obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktów,
  • Wprowadzanie w systemy firmy,
  • Szkolenie z procesu sprzedaży tj. przekazanie klientów, przygotowywanie ofert itp.

Dział Handlowy liczy 5 osób i zarządzany jest bezpośrednio przez zarząd.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z dwóch składników:

  • Pensji podstawowej - niezależnej od osiąganych wyników sprzedażowych (5000 zł netto).
  • Prowizji od sprzedaży – liczonej procentowo od sprzedaży.

Co oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

 Umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy, (smartfon, samochód, komputer).
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego.