Regional Sales Manager

Podstawa: 8 000 - 40 000 zł
Pensja podstawowa
8 000 - 40 000 zł
Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. Sprzedaży

CORNTECH

2

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk

Posiadanie aktywnego prawa jazdy Umiejętność skutecznego obsługiwania klienta. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Biuro Projektowo Inwestycyjne CORNTECH powstało w 1990 r. Od samego początku działalności stawiamy na współpracę z najbardziej doświadczoną kadrą Specjalistów - Projektantów w branży przechowalnictwa i przetwórstwa zbóż: Technologów, Konstruktorów, Architektów, Elektryków i Instalatorów, wywodzących się z biura "CUKROPROJEKT" w Gdańsku. Obecnie siedziba firmy CORNTECH mieści się w Straszynie koło Gdańska. Współpracujący zespół projektantów posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji projektów zakładów przemysłu zbożowo-młynarskiego, piekarskiego i paszowego. Zajmujemy się projektowaniem, dostawą urządzeń, przygotowaniem inwestycji do realizacji, nadzorowaniem realizacji i uruchamianiem obiektów takich jak: elewatory zbożowe komorowe i podłogowe do składowania ziarna portowe terminale przeładunkowe ziarna i komponentów paszowych młyny zbożowe (pszenne, żytnie, kukurydziane, ryżowe) kaszarnie wytwórnie makaronów wytwórnie pasz i premiksów paszowych słodownie piekarnie.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w dynamicznie rozwijającej się firmie CORNTECH, specjalizującej się dostarczaniu rozwiązań technologicznych oraz wyposażenia, części zamiennych i akcesoriów dla branży zbożowo-młynarskiej. Jeśli jesteś zmotywowany, masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz rozwijać swoją karierę w innowacyjnym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie oraz kwalifikowanie nowych potencjalnych klientów.
  • Planowanie spotkań i prezentacji z obecnymi klientami oraz potencjalnymi klientami.
  • Regularne odwiedziny u klientów w celu utrzymania relacji i zrozumienia ich potrzeb.
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów sprzedażowych dla centrali w oparciu o zebrane dane.
  • Przeprowadzanie badań rynkowych w celu analizy trendów i potrzeb rynkowych.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (licencjat) w dziedzinie biznesu, inżynierii lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w sprzedaży od 2 do 4 lat. Doświadczenie na rynku części zamiennych będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Brak ograniczeń w podróżowaniu.
  • Posiadanie aktywnego prawa jazdy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność skutecznego obsługiwania klienta.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o dynamicznie rosnącej strukturze.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie w codziennej działalności.
  • Możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych, które poszerzą Twoje umiejętności zawodowe.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i pragniesz dołączyć do zespołu CORNTECH, który cenimy za innowacyjność i profesjonalizm, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Przewidywana data zatrudnienia: 29.03.2024