Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Funkcyjny pracownik kas

Jula poland sp. z o.o.

330

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Zaangażowanie Odpowiedzialność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy szwedzką, rodzinną firmą, która powstała w 1979 r. Aktualnie posiadamy ponad 100 sklepów, zatrudniamy ok. 3 tys. pracowników i nadal się rozwijamy. Jula ciężko pracuje na swój sukces i dynamiczny rozwój. Ważną częścią planów Jula jest ekspansja, dlatego praca u nas daje satysfakcję z realizowanych zadań i możliwości rozwoju. Jula oferuje osobom zaradnym starannie dobraną gamę produktów w niskich cenach przeznaczonych do domu, ogrodu i wypoczynku. Dołącz do nas i zachęcaj razem z nami ludzi, aby sami uławiali sobie codzienność, sprawiali, że ich życie będzie bardziej aktywne i interesujące.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Co będziesz u nas robić?

  • Obsługiwać kasy i zapewniać sprawną obsługę klienta w obszarze kasowym
  • Pracować na kasie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami firmy
  • Współpracować z działem finansowym
  • Rekrutować klientów do programów lojalnościowych
  • Pracować z asortymentem, tworzyć ekspozycje i wdrażać kampanie promocyjne

Czego oczekujemy?

  • Optymizmu i chęci do pracy w handlu
  • Zaangażowania, odpowiedzialności, efektywności
  • Umiejętności komunikacyjnych i współpracy z zespołem
  • Doświadczenia w pracy z kasą fiskalną
  • Podstawowej znajomości programu MS Excel

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik – wskazujesz dni, w których możesz pracować
  • Przyjazną atmosferę