Regional Sales Manager

  • 0 lokalizacji -> 0 wakatów
Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Energetyczny

Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Przedstawiciel Handlowy

KK Polska Sp. z o.o.

45

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Szczecin

Kluczowe umiejętności

Doskonała organizacja pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

KK Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma założona w 2010 roku jako joint venture niemieckiej grupy kapitałowej Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG. oraz polskiego kapitału. Zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów spożywczych oraz produktów non-food z szeroko rozumianej kuchni międzynarodowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

1. Cel stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy
  • reprezentacja firmy na rynku polskim
  • zbieranie informacji o działaniach konkurencji, monitorowanie rynku

2. Podległość służbowa:

stanowisko podlega – Menedżerowi Sprzedaży w centrali firmy
zastępuje – pracownika na równorzędnym stanowisku
zastępowany przez – pracownika na równorzędnym stanowisku

3. Odpowiedzialność:

  • indywidualna odpowiedzialność za realizowanie celów stanowiska oraz powierzone zadania
  • odpowiedzialność za powierzone mienie firmy oraz elementy warsztatu pracy
  • odpowiedzialność za utrzymanie pozytywnych / poprawnych relacji ze środowiskiem współpracowników

odpowiedzialność za wizerunek firmy zawsze i wszędzie, gdzie się ją w jakikolwiek sposób reprezentuje (także poza sytuacjami i okolicznościami zawodowymi)

4. Najważniejsze zadania:

wykonanie indywidualnego planu sprzedaży, a w szczególności:

  • negocjowanie warunków transakcji,
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
  • realizacja specyficznych życzeń i zamówień klientów
  • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualnego klienta,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów)
  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach przedsiębiorstwa,
  • realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie,
  • przedstawianie uwag i życzeń klientów dotyczących produktów przedsiębiorstwa,
  • planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach,
  • opracowywanie raportów z wykonywanych działań – terminowo i zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,
  • samoocena efektywności podejmowanych działań,
  • uczestnictwo w naradach okresowych w regionalnym oddziale firmy oraz w centrali firmy

5. Podstawowe kryteria do ocen okresowych:

  • merytoryczne
    indywidualnie zrealizowany wzrost przychodów ze sprzedaży produktów,
    liczba nowych klientów w danym okresie,
    liczba reklamacji i skarg dotyczących pracy przedstawiciela handlowego,
    procent zrealizowanych zamówień na 100 wizyt handlowych - szczegółowe, zgodne z ustaleniami w planie z arkusza oceny okresowej
  • kompetencyjne
    adekwatność postaw i zachowań przedstawiciela handlowego do kultury organizacyjnej i wizerunku organizacji zgodne ze wskaźnikami z arkusza oceny okresowe

6. Elementy kompetencji:

a) wiedza

  • znajomość technik sprzedaży oraz dobra orientacja na rynku
  • biegła znajomość produktów i branży
  • znajomość głównych wytycznych strategii firmy

b) doświadczenie

  • minimum 2 lata doświadczeń na stanowisku wymagającym realizowania zadań zbliżonych do zakresu stanowiska opisywanego
  • doświadczenie związane z obszrem sprzedaży i/lub marketingu

c) wykształcenie, uprawnienie

  • minimum wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kategorii B

d) umiejętności obiektywne

  • praktyczna znajomość pakietu MSOffice
  • bardzo dobra umiejętność prowadzenia prezentacji

7. Firma oferuje:

  • możliwość profesjonalnych szkoleń i dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do wielkości firmy składające się z części podstawowej oraz premii zadaniowej uzależnionej od stopnia realziacji celów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizowania ciekawych projektów związanych z promocją kuchni azjatyckiej
  • pracę w młodym, dynamicznym i otwartym zespole
  • samochód służbowy, telefon