Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Katowicach (CH 3 Stawy) NOWA

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

BDS Specjalista ds. rozwoju biznesu

Nord Partner Sp. z o.o.

250

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice

Doświadczenie w sprzedaży usług dla sektora b2b Znajomość metod nowoczesnego prospectingu i dusza huntera Umiejętność pracy projektowej na długich procesach sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W Nord Partner zapewniamy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej dla firm produkcyjnych, przemysłu i transportu międzynarodowego. Doskonała znajomość sektorów i specjalizacja pozwala nam wspierać klientów w podejmowaniu właściwych decyzji zabezpieczających ich przed skutkami błędów czy zdarzeń losowych. Współpracę z klientem rozpoczynamy każdorazowo od szczegółowej analizy ryzyka – wskazujemy na potencjalne zagrożenia i przygotowujemy raporty rynkowe.

Pracujemy bezpośrednio z Zarządami oraz właścicielami firm, dając im pełną i zrozumiałą wiedzę, jaką część ryzyka można przenieść na ubezpieczyciela oraz kiedy i jak zadziałają zawarte umowy ubezpieczenia. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za przygotowane i wdrożone rozwiązania oraz służymy wsparciem w całym procesie likwidacji szkód. Dodatkowo zwiększamy świadomość ubezpieczeniową pracowników, prowadząc profilowane szkolenia. Ważne jest dla nas, by być blisko, dlatego do dyspozycji oddajemy 22 oddziały na terenie całego kraju oraz blisko 150 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych wspieranych przez specjalistyczne departamenty.

Dziś, chcąc skalować nasz biznes i docierać do nowych klientów, poszukujemy Business Development Specialist do pracy Katowicach, któy będzie odpowiadał za obszar woj. śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Zakres obowiązków

  • Diagnoza ryzyk i doradztwo z obszaru rozwiązań ubezpieczeniowych dla klientów produkcyjnych, przemysłowych oraz firm transportu międzynarodowego
  • Badanie potrzeb, prowadzenie sprzedaży doradczej zgodnie z procesem sprzedaży
  • Prezentacja kompleksowych rozwiązań ubezpieczeniowych
  • Aktywny prospecting i rozszerzanie bazy klientów na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego
  • Dobieranie rozwiązań pod potrzeby klienta we współpracy z zespołem ryzyka
  • Prowadzenie rozmów z właścicielami firm, C-level i dyrektorami finansowymi
  • Budowanie i utrzymywanie wartościowych relacji z klientami, a także działania posprzedażowe w tym cross-selling i up-selling
  • Raportowanie i analiza działań w systemie CRM

Oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla sektora B2B
  • Znajomość metod nowoczesnego prospectingu i dusza huntera
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej (branża bankowa / leasingowa będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na długich procesach sprzedaży
  • Otwartość do raportowania swojej pracy
  • Dobra energia i optymistyczne nastawienie, bo dołączysz do zespołu prawdziwych pasjonatów sprzedaży!

Co dajemy:

  • Pracę w firmie wyznaczającą nowe standardy rynkowe
  • Wynagrodzenie bazowe 6000 - 8000 zł brutto - w zależności Twoich od kompetencji i doświadczenia) + premia zależna od wyników
  • Możliwość realizacji ciekawych i ambitnych projektów doradczych
  • Możliwość dołączenia do nowoczesnej organizacji stawiającej na rozwój kompetencji swoich pracowników
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Pracę mobilną na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego i podkarpackiego
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód (również do użytku prywatnego), komputer, telefon
  • Benefity w postaci opieki medycznej i karty sportowe

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!