Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

EXPORT MANAGER

P.P.H. EWA-BIS SP. Z O.O.

60

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Doświadczenie w handlu zagranicznym (eksporcie) produktów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma handlowa "Ewa - Bis" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działająca na rynku od 1987 r., współpracująca z kontrahentami z całego świata poszukuje do dynamicznie rozwijającego się działu sprzedaży międzynarodowej na stanowisko:

ŚWIEŻE OWOCE WARZYWA

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za pozyskiwanie, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami krajowymi i zagranicznymi,
  • Będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej sprzedaży i kupna produktów oferowanych przez firmę,
  • Samodzielne negocjowanie warunków współpracy;
  • realizacja założonych planów sprzedaży na rynkach eksportowych;
  • Raportowanie wyników sprzedażowych.
  • Koordynowanie i prowadzenie  spraw związanych z obsługą procesu zakupu / sprzedaży towaru
  • Udział w targach zagranicznych , misjach handlowych i innych działaniach promocyjnych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w handlu zagranicznym (eksporcie) produktów
  • Świeżych owoców i warzyw - minimum 2 lat
  • Wykształcenie wyższe preferowane technologia żywności/rolnictwo/ ekonomia
  • Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
  • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
  • Umiejętność negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego, niemieckiego
  • Znajomość innych języków obcych  będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office: Word, Excel, Power Point

To oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań z szerokim zakresem odpowiedzialności
  • Możliwość współpracy z klientami z różnych stron świata
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i wsparcie w realizacji zadań,
  • Atrakcyjny system motywacyjny oparty na wynikach sprzedażowych
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Pakiety medyczne i karta Mulltisport