Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta / Handlowiec

Podstawa: 4 000 - 8 000 zł
Baza kontaktów
  • MIXWOOD
  • B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 12-03-2024
Pensja podstawowa
4 000 - 8 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 17-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 6 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 6 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Specjalista ds. Sprzedaży

SPECTRA PRO Sp.z o.o.

50

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Kraków, Płońsk, Opole, Gliwice

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Negocjacje Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma SPECTRA PRO sp. z o.o. działa na rynku dystrybucji materiałów elektrycznych. Należymy do największej Polskiej grupy zakupowej Forum Rondo. Rozwijamy się dynamicznie, wykorzystując znajomość branży i otwieramy nowe oddziały. Na chwilę obecną jesteśmy w Opolu, Gliwicach, Płońsku i Krakowie. Zespół systematycznie się powiększa i tworzymy nowe miejsca pracy.

Obecnie do naszych oddziałów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Opole woj. opolskie, Gliwice woj. śląskie, Płońsk woj. mazowieckie, Kraków woj. małopolskie

Opis stanowiska:

  • Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku handlowym w oparciu o Twoje kwalifikacje, wiedzę, zaangażowanie i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Do Twoich podstawowych obowiązków, oprócz pozyskiwania nowych Klientów i dbania o klientów już pozyskanych, będzie należało budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki na rynku
  • Będziesz przygotowywał/a oferty, wyceny i kalkulacje pod negocjacje handlowe, jednocześnie podnosząc swoją wiedzę techniczną i sprzedażową oraz monitorując branżę elektrotechniczną
  • Szukamy zarówno pracowników do pracy stacjonarnej (sprzedaż i obsługa klienta), jak i przedstawicieli handlowych w trybie hybrydowym (kontakt z Klientem, praca zdalna, raportowanie wyników, spotkania z zarządem)
  • Istnieje możliwość rozpoczęcia pracy jako sprzedawca stacjonarny z późniejszym awansem na przedstawiciela handlowego

Wymagania:

  • Komunikatywność, determinacja i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w naszej branży oraz dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B to kolejny warunek konieczny (dla przedstawicieli handlowych)
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Cenimy takie cechy jak sumienność, punktualność, dyspozycyjność oraz determinacja do osiągania celów
  • Szukamy osób do stałej współpracy, lojalnych i chcących związać się z nami długofalowo

Oferujemy:

  • Stabilą podstawę, uzależnioną od Twojego doświadczenia i kompetencji oraz nielimitowany system prowizyjny zależny od wyników Twojej pracy
  • Regularne konkursy sprzedażowe, które są atrakcyjnym dodatkiem do Twojej pensji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Współpracę budujemy na stabilnych i przejrzystych warunkach zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub na B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop
  • Dołączysz do zgranego zespołu fachowców, którzy są w tej branży od lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i doskonalenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem, w której dbamy o pracowników wierząc, że zgrany i zadowolony zespół to podstawa
  • Nasza struktura ciągle się powiększa, więc drzwi do awansu są zawsze otwarte
  • Regularne spotkania integracyjne i wyjścia zespołowe

W CV proszę zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami na podstawie przesłanych CV.