Przedstawiciel Handlowy branża OzE

  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy – Inżynier Sprzedaży

HeatPex Sp. z o.o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pilzno

Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

HEATPEX Sp. z o.o. – jesteśmy wiodącym producentem najwyższej jakości systemów instalacyjnych do szerokiego zakresu zastosowań w instalacjach wentylacyjnych (rekuperacja), ciepłowniczych i przemysłowych. Tworząc innowacyjne rozwiązania współpracujemy z najbardziej prestiżowymi instytucjami naukowo-technicznymi w kraju, m.in. z Instytutem Techniki Budowlanej, Polską Akademią Nauk, Akademią Górniczo-Hutniczą i Politechniką Krakowską. Produkty firmy HEATPEX są dostępne w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce oraz w ponad 20 krajach Europy. Skuteczność naszych działań wielokrotnie potwierdziły nagrody w rankingu Gazele Biznesu – wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw oraz w zestawieniu Diamenty Forbs’a – wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Czym się wyróżniamy?

  1. Jesteśmy Polską firmą, która stale rozwija się w dziedzinie wentylacji i rekuperacji i w związku z tym oferujemy realne możliwości rozwoju w strukturze organizacyjnej. Staż pracy naszych pracowników to średnio ponad 10 lat.
  2. Dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód klasy wyższej Opel Insignia – automat.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada doświadczenie w branży techniki grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i/lub OZE.
  • Idealny kandydat powinien posiadać prawo jazdy kat. B oraz być dyspozycyjny do częstych wyjazdów służbowych. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.
  • Zależy nam na osobach, które potrafią rzetelnie doradzić Klientowi w procesie sprzedaży, który produkt z oferty firmy spełnia jego potrzeby.
  • Celujemy w osoby, które są w pełni samodzielne, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, aktywnie poszerzają swoją wiedzę, a przede wszystkim są nastawione na zrealizowanie celów sprzedażowych.

Czym będę się zajmować?

  • Zakres działania: teren województwa podkarpackiego - Rzeszów, Jasło, Krosno, Przemyśl, Mielec, Dębica.
  • Pozyskiwaniem klientów oraz doradztwem i aktywną sprzedażą produktów z naszej oferty. W pozyskiwaniu klientów znacznie pomoże Ci nasz proces sprzedaży oraz aktualna, obowiązująca baza aktywnych Klientów.
  • Będziesz przeprowadzał szkolenia dla biur projektowych i pracowników działów sprzedaży współpracujących firm handlowych.
  • Budowaniem długofalowych relacji z Klientami przez co rozumiemy umiejętne i profesjonalne zrozumienie potrzeb Klienta oraz fachowe doradztwo dla Klienta ze strony handlowca.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez ofertowanie, negocjacje aż do momentu podpisania umowy.
  • Regularnym prowadzeniem swoich działań sprzedażowych w systemie CRM.

Jak przebiega wdrożenie oraz jak zbudowany jest dział sprzedaży?

Proces onboardingu trwa ok. 1 miesiąca i obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktu.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży (system CRM).
  • Szkolenie z dostępnych narzędzi.
  • Wizyty na budowie z instalatorami.
  • Uczestnictwo w pierwszych spotkaniach z przydzielonymi leadami przy wsparciu osoby bardziej doświadczonej.

Dział handlowy liczy 12 przedstawicieli handlowych i zarządza nim Dyrektor Handlowy.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z kilku składników:

  • Podstawy,
  • Prowizji,
  • Premii.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop),
  • Samochód klasy wyższej Opel Insignia – automat,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń w kraju i za granicą.