Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
  • 4 lokalizacje -> 10 wakatów
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

BDS Specjalista ds. rozwoju biznesu

Podstawa: 6 000 - 8 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 8 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca techniczno - handlowy

Energetyczny Projekt

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zebrzydowice

Poprate sukcesami doświadczenie w branży oze Predyspozycje techniczne Znajomość technik grzewczych oraz technologii z zakresu termomodernizacji nieruchomosci

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Energetyczny Projekt to firma projektowo-wykonawcza, zajmującą się kompleksową modernizacją domów z wykorzystaniem kilkunastu technologii. Jako jedyna firma na rynku, oferuje kompleksową ofertę dla każdego domu. Nasz zespół ma ponad 12 lat doświadczenia i 30 tys. zrealizowanych instalacji. W ofercie posiadamy m.in.: kotły gazowe, kotły pelletowe, pompy ciepła, kotły elektryczne, maty i folie grzewcze, fotowoltaikę, modernizację centralnego ogrzewania, magazyny energii, kolektory słoneczne, stolarkę drzwiową i okienną czy też kotły zgazowujące drewno.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Dlaczego miałbyś u nas pracować:

  1. Jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą, zajmującą się kompleksową modernizacją domów z wykorzystaniem 14 technologii. Jako jedyna firma na rynku, oferujemy kompleksową ofertę dla każdego domu.
  2. Nasz zespół ma ponad 12 lat doświadczenia i 30 tys. zrealizowanych instalacji co daje Ci gwarancję zadowolonych Klientów i zapewnia pracę na poleceniach.
  3. Posiadamy bogatą ofertę technologii m.in.: kotły gazowe, kotły peletowe, pompy ciepła, kotły elektryczne, kotły na zgazowanie drewna, maty i folie grzewcze, fotowoltaikę, magazyny energii, modernizację centralnego ogrzewania, kolektory słoneczne, pompy do CWU, stolarkę drzwiową i okienną oraz ocieplenia.
  4. Pracujemy w oparciu o autorskie narzędzia doborowe, na podstawie których będziesz w stanie opracować szczegółowe zestawienie prac oraz wycenę kilku wariantów prac modernizacyjnych zachowując konkurencyjne rynkowo ceny bazowe.
  5. Obsługujemy dotacje Mój Prąd, Moje Ciepło i Czyste Powietrze (z wersji z prefinansowaniem) oraz mamy dedykowane finansowanie w prefinansowaniu, dlatego łatwiej będzie Ci pozyskać Klientów, mogą zrealizować kompleksową modernizację bez angażowania znacznych środków własnych.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby z udokumentowanym kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży i sukcesami w branży OZE (warunek konieczny),
  • W pełni dyspozycyjnej,
  • Znającej branżę OZE, różne techniki grzewcze i zagadnienia związane z termomodernizacją budynków,
  • Sprawnie posługującej się narzędziami cyfrowymi,
  • Dobrze zorganizowanej, obowiązkowej i rzetelnej,
  • Posiadającej umiejętność szybkiego przyswajania specjalistycznej wiedzy,
  • Posiadającej prawo jazdy kat. B.

Czym będziesz się zajmować?

  • Przeprowadzaniem audytów niezbędnych do prawidłowej wyceny w domach potencjalnych Klientów,
  • Aktywną sprzedażą instalacji Klientom indywidualnym (bez door2door),
  • Doborem odpowiednich instalacji,
  • Tworzeniem wyceny,
  • Kompletowaniem dokumentacji do obsługi dotacji,
  • Obsługą kredytów na przeprowadzenie modernizacji,
  • Współpracą z działem realizacji,
  • Opieką nad Klientem do finalizacji termomodernizacji.

Jak zbudowany jest nasz dział handlowy?

  1. Energetyczny Projekt ma płaską strukturę, całym działem handlowym zarządza Dyrektor Sprzedaży.
  2. Doradcy mogą tworzyć własne struktury sprzedażowe w oparciu a sieci agencyjne (stanowisko koordynatora agencyjnego) - rekrutują, szkolą, wdrażają i nadzorują pracę agentów.
  3. Prowadząc własną strukturę sprzedażową, poza wynagrodzeniem podstawowym i prowizją od sprzedaży, koordynatorzy agencyjni mają wypłacaną nadprowizję od osób, którymi się opiekują.

Jak przebiega proces sprzedaży?

Doradcy otrzymują kontakty do osób zainteresowanych konsultacją w zakresie technologii z naszej oferty.

Twoją rolą będzie:

  • umówić spotkanie z potencjalnym Klientem
  • przeprowadzić audyt nieruchomości i instalacji
  • przeprowadzić wywiad z Klientem
  • dopasować odpowiedni zestaw technologii (najczęściej kilku)
  • opracować koncepcję realizacji oraz wycenę
  • skompletować dokumentację do realizacji i dotacji
  • pozyskać finansowanie dla Klienta (opcjonalnie)
  • opiekować się Klientem w procesie posprzedażowym

Doradcy zdalnie układają swój harmonogram działań, umawiają spotkania oraz zajmują się sprawami administracyjnymi a reszta (około 80 % czasu) to praca w terenie – audytowanie nieruchomości potencjalnych Klientów i sprzedaż usług.

Jak przebiega proces wdrożenia?

  • Zaczynamy od szkolenia teoretycznego, zadaniem kandydata jest opanowanie zagadnień w zakresie technologii z naszej oferty oraz dotacji, jakie obsługujemy (szkolenie online w oparciu o naszą witrynę sprzedażową).
  • Kolejny etap to szkolenie praktyczne, podczas którego szkolimy kandydatów z obsługi narzędzi, oferty i technologii (szkolenie w biurze w Krakowie).
  • Certyfikacja – po szkoleniu kandydaci zaliczają egzamin, który upoważnia ich do samodzielnego odbywania spotkań, sporządzania wycen i zawierania umów.
  • Wdrożenie – kandydaci towarzyszą doświadczonym doradcom w codziennych zadaniach, by lepiej przygotować się do samodzielnego działania.
  • Proces wdrożenia kończymy okresem próbnym (3 miesiące).

Jak będziesz wynagradzany?

Przy umowie B2B:

  • W okresie próbnym podstawa wynosi: 4 tys. netto
  • Po okresie próbnym: podstawa 6 tys. netto  + prowizja od sprzedaży

Przy UoP/Zlecenie:

  • W okresie próbnym podstawa wynosi: 4 tys. brutto
  • Po okresie próbnym: podstawa 6 tys. brutto + prowizja od sprzedaży

Co oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Samochód (również do użytku prywatnego),
  • Kartę paliwową,
  • Telefon służbowy,
  • Laptop służbowy,
  • Narzędzia pomiarowe,
  • Kontakty sprzedażowe,
  • Kalkulator doborowy,
  • Platformę szkoleniową,
  • Materiały pomocnicze.