Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Nieujawniona

Menadżer ds. Relacji z Klientami Korporacyjnymi

LUX MED Sp. z o.o.

19000

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Utrzymywanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Utrzymanie obecnego portfela grupy, podwyższanie marży i zwiększanie przychodu na Kliencie na poziomie wyznaczonym przez przełożonego,
  • Prowadzenie obsługi posprzedażowej, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z Klientami zainteresowanymi rozszerzeniem współpracy,
  • Reprezentowanie wewnątrz Grupy interesów Klienta,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klientów
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji handlowych z Klientami,
  • Identyfikowanie nowych potrzeb Klientów, rekomendowanie i inicjowanie tworzenia nowych usług i procesów wraz z potencjałem biznesowym,
  • Raportowanie bieżącej pracy do przełożonego zgodnie z przyjętym zasadami.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Nastawienie na realizację celu,
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, wytrwałość,
  • Komunikatywność, empatia, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy + prowizji,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Ubezpieczenie szpitalne,
  • Program wellbeingowy,
  • Udział w ciekawych projektach z obszaru sprzedażowego,
  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop + telefon komórkowy,
  • Stałe wsparcie zespołu.