Regional Sales Manager

Project Manager Regionalny

Prowizja: 2 000 - 20 000 zł
Pensja prowizja
2 000 - 20 000 zł
Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży NOWA

Prowizja: 1 000 - 50 000 zł
Pensja prowizja
1 000 - 50 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 19-04-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 23-04-2024
Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca w Biurze Obsługi Klienta (praca stacjonarna)

AIR-COM Pneumatyka Automatyka sp zo.o. sp. k.

50

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Długołęka

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Praca w zespole Rozmowa przez telefon

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Dziś nasz zespół liczy ponad 50 osób, które pracują w 8 oddziałach w całej Polsce. W ciągu ponad 16 lat staliśmy jednym z czołowych na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele. Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenia się wiedzą.

Jeśli cenisz sobie nasze wartości i nie obawiasz się nowych wyzwań, to aplikuj do nas wysyłając swoje CV.

Miejsce pracy: Długołęka (pow. wrocławski)

Obszary odpowiedzialności:

  • doradztwo dla klientów z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków sprzedaży
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy
  • doradztwo w zakresie produktów i usług dla klienta sklepu stacjonarnego
  • wsparcie dla klientów korzystających z nowoczesnej platformy B2B

Od kandydata/tki oczekujemy:

  • wiedzy technicznej i zainteresowania tematem pneumatyki i automatyzacji procesów produkcyjnych
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • gotowości do samodzielnej pracy z dużymi i średnimi klientami produkcyjnymi i producentami maszyn
  • wysoko rozwiniętych kompetencji w zakresie komunikacji, technik prezentacji
  • prawo jazdy kategorii „B” (kandydat ma możliwość pracy w terenie, wtedy prawo jazdy jest niezbędne)
  • mile widziani absolwenci uczelni wyższych technicznych

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole pasjonatów
  • przejrzyste warunki współpracy wraz z indywidualnym systemem wdrożenia
  • umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowy na 1 rok lub czas nieokreślony)
  • stabilnego i odpowiedzialnego pracodawcę
  • konkurencyjne wynagrodzenie 4500-5000 brutto + system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • komputer; telefon komórkowy etc.
  • szkolenia produktowe jak i rozwojowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz budowania prężnie rozwijającej się marki
  • pakiet multisport

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.