Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Doradca ds. sprzedaży

Assay Management Sp. z o.o.

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Umiejętność pracy w zespole Dobra organizacja pracy i samodzielność Znajomość rynku finansowego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Funduszu Assay, tj. Assay Management sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.K.A. („ASI”), który prowadzi działalność inwestycyjno-akceleracyjną w obszarze młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw, poszukujemy do zespołu zarządzającego ASI (Assay Management sp. z o.o.) pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań na stanowisku należy nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami.

Praca odbywa się na tzw. „ciepłych leadach”, tzn., że rozmowy są prowadzone z osobami, które przeszły wstępną weryfikację i mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem współpracy.

Proces sprzedaży odbywa się poprzez kontakt telefoniczny oraz bezpośrednie spotkania z Klientami.

Poszukujemy osób charyzmatycznych z lekkością do nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę,
  • Wysokie zarobki (pensja podstawowa + prowizja),
  • Szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych,
  • System pracy na tzw „ciepłych” leadach,
  • Posiadamy pełne wsparcie działu administracyjno-prawnego,
  • Aktywny udział w rozwoju firmy,
  • Szkolenia, stałe wsparcie merytoryczne z zakresu CRM, sprzedaży, działalności funduszu oraz podmiotów współpracujących,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, baza kontaktów),
  • Pracę w zespole profesjonalistów, otwartych na współpracę,
  • Dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Możliwość uczestniczenia w programie Multisport, pakietów medycznych.

Wymagania:

  • Nienaganna dykcja i prezentacja,
  • Silna motywacja, samodyscyplina i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć dalszego rozwoju zawodowego,
  • Dyspozycyjność,
  • Działanie z energią i entuzjazmem,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Zainteresowanie finansami oraz rynkami inwestycyjnymi,
  • Doświadczenie w relacjach z Klientem biznesowym.