Zobacz inne oferty pracy

Referent ds. sprzedaży

Bujalski Sp. z .o.

200

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Olsztyn  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Język angielski Obsługa komputera i aplikacji ms office Rysunek techniczny

Opis stanowiska

Bujalski sp. z o.o.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

O nas:

Bujalski Sp. z o.o. to producent zbiorników i konstrukcji ze stali nierdzewnej. W ofercie znajdują się min. zbiorniki ciśnieniowe, aseptyczne oraz różnego rodzaju produkty ze stali nierdzewnej m.in. elementy proszkowe: filtry, komory, cyklony, wysokociśnieniowe linie transportu pneumatycznego, aparaty do przemysłu farmaceutycznego oraz podesty i platformy zgodnie z EN1090.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań w ramach procesów sprzedaży, logistyki i kooperacji, m.in:
  • Sporządzanie kalkulacji wstępnych na wyroby i usług
  • Sporządzanie i wysyłanie ofert,
  • Obsługa zamówień,
  • Sporządzanie dokumentacji wysyłkowych i dokumentów sprzedaży,
  • Organizowanie transportów i wysyłek,
  • Obsługa administracyjna działu (uruchamianie zleceń, wystawianie zamówień, wystawianie faktur),
  • Współpraca z międzynarodowymi firmami,
  • Nadzór nad projektami (komunikacja z klientami, prowadzenie harmonogramów projektów),
  • Doradztwo produktowe i techniczne,
  • Nadzór nad kooperacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o profilu technicznym),
  • Biegła obsługa komputera i aplikacji MS Office (dobra znajomość Excela),
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Praca w dynamicznym środowisku.

Mile widziane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnimi tradycjami,
  • Wysokie standardy organizacji pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach/projektach,
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowania do obiadów, pakiet opieki zdrowotnej LUX-med, dofinansowanie do karty Multisport).

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona