Zobacz inne oferty pracy

Key Account Manager – przemysł ciężki

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

70

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Realizacja i finalizacja projektów

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w wielu gałęziach przemysłu (m.in. chemia, ochrona środowiska, produkcja żywności, górnictwo). Firma oferuje zaawansowane technologicznie urządzenia mające zastosowanie w różnych sektorach.

W celu wzmocnienia sprzedaży na rynku polskim, poszukujemy dla naszego Klienta zaangażowanego i zmotywowanego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska, biuro w Warszawie

Zadania:

  • Strategiczny rozwój branż: przemysł ciężki, utylizacyjny, huty, koksownie, rafinerie, ubojnie, (opracowanie i wdrażanie planu działań marketingowych, promocji, budowanie sieci kontaktów wspierających, etc.)
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań technologicznych dla ww.branż
  • Wykwalifikowane doradztwo i wspieranie klientów firmy (odpowiedzialność za cały proces sprzedaży)
  • Opracowanie rozwiązań technologicznych (przygotowywanie ofert, kalkulacji)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze oczekiwania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętności prezentacji i negocjacji
  • Ukończone studia wyższe (preferowany kierunek techniczny)
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży B2B (min. 3-4 lata) najchętniej we wspomnianych wyżej branżach
  • Umiejętność realizacji i finalizacji zleconych działań / projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienny kontakt z centralą w Niemczech)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
  • Udział w cotygodniowych spotkaniach zespołu w centrali firmy w Warszawie (poniedziałki)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( miejsce pracy cała Polska, biuro w Warszawie)
  • Wynagrodzenie: stała pensja + premia roczna
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Pakiet indywidualnych szkoleń rozwojowych
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i inne

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KAK 07/2024

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."

 oraz

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona