Export Manager

Utal Sp. z o.o.

175

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Gruszczyn  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Dobrej znajomo┼Ťci j─Özyka niemieckiego

Opis stanowiska

Utal jest najwi─Ökszym w Polsce oraz jednym z najwi─Ökszych na ┼Ťwiecie producentem tablic rejestracyjnych, maszyn i technologii do ich wytwarzania. Swoje wyroby eksportuje do ponad 50 krajów. UTAL oferuje równie┼╝ kompleksowe rozwi─ůzania w zakresie systemów rejestracji i identyfikacji pojazdów oraz systemów informacji miejskiej.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań - Gruszczyn

G┼éówne zadania:

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
  • kreowanie dzia┼éa┼ä rynkowych,
  • negocjacje i zawieranie kontraktów handlowych,
  • marketing nowych produktów i technologii,
  • reprezentowanie firmy na targach bran┼╝owych.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomo┼Ťci j─Özyka niemieckiego,
  • mile widziany dodatkowy j─Özyk,
  • wykszta┼écenia wy┼╝szego,
  • dynamizmu, operatywno┼Ťci i samodzielno┼Ťci,
  • gotowo┼Ťci do podró┼╝y s┼éu┼╝bowych,
  • do┼Ťwiadczenie w handlu zagranicznym b─Ödzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekaw─ů prac─Ö w renomowanym przedsi─Öbiorstwie o wiod─ůcej pozycji rynkowej,
  • wspó┼éprac─Ö z partnerami z ró┼╝nych kr─Ögów kulturowych,
  • wsparcie zespo┼éu w procesie wdro┼╝enia i bie┼╝─ůcych dzia┼éa┼ä,
  • stabilno┼Ť─ç zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, kart─Ö Multisport, dofinansowanie nauki j─Özyków i inne.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona