Doradca Techniczno-Handlowy

Warpol.Info Sp z o.o.

50

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Znajomo┼Ť─ç taktyk negocjacji Sprzeda┼╝ doradcza produkt├│w informatycznych J─Özyk angielski

Opis stanowiska

WarPol.Info Sp. z o.o. od 17 lat dostarcza innowacyjne rozwi─ůzania IT dla sektora handlu detalicznego. Firma dynamicznie si─Ö rozwija i zamierza osi─ůgn─ů─ç pozycj─Ö Lidera w swoim segmencie w Polsce. W nied┼éugim czasie planowana jest równie┼╝ ekspansja na rynki zagraniczne.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Dlaczego mia┼éby┼Ť u nas pracowa─ç?

  1. Wspó┼épracujemy z najwi─Ökszymi firmami informatycznymi na ┼Ťwiecie: IBM, Toshiba, Honeywell, Dell, HP, Honeywell oraz bran┼╝owymi POSNET, Zebra, SESImgotec, Gunnebo, a z niektórymi mamy wy┼é─ůczno┼Ť─ç na dostaw─Ö ich rozwi─ůza┼ä w Polsce.
  2. W celu zamkni─Öcia sprzeda┼╝y b─Ödziesz mia┼é realn─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç wyjazdu zagranicznego, poniewa┼╝ wspó┼épracujemy z najwi─Ökszymi graczami rynku detalicznego takimi jak: Auchan, Lidl, Selgros, Vision Express, McDonald's i wieloma innymi.
  3. B─Ödziesz mia┼é si─Ö od kogo uczy─ç, poniewa┼╝ managerowie wy┼╝szego szczebla czy kierownicy pracuj─ů w firmie od pocz─ůtku jej powstania (17 lat), a zgromadzona wiedza u┼éatwi Ci pozyskiwanie kolejnych Klientów.
  4. B─Ödziesz mia┼é dost─Öp do najnowszych technologii i mo┼╝liwo┼Ť─ç udzia┼éu w innowacyjnych projektach dla sektora detalicznego. ┼Üwiatowi producenci posiadaj─ůcy dedykowane rozwi─ůzania ch─Ötnie podejmuj─ů wspó┼éprac─Ö z liderami rynku, a tak─ů firm─ů jest w┼éa┼Ťnie WarPol.Info Sp z o.o.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osoby, która posiada co najmniej 2 letnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y doradczej produktów informatycznych i potrafi pracowa─ç z CRM w oparciu o lejek sprzeda┼╝owy (prospecting, kwalifikacja leadów, weryfikacja szans sprzeda┼╝owych, ofertowanie wst─Öpne / ko┼äcowe, negocjacje, domkni─Öcie sprzeda┼╝y). Szczególn─ů uwag─Ö przywi─ůzujemy do taktyk negocjacyjnych, które kandydat powinien zna─ç i umie─ç stosowa─ç w praktyce (BATNA vs WATNA).
  • Do skutecznej realizacji procesu sprzeda┼╝y wymagamy dobrych umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych, które prze┼éo┼╝─ů si─Ö na zbudowanie zaufania u Klienta.
  • Poniewa┼╝ w swoim portfolio posiadamy Klientów równie┼╝ z zagranicy oczekujemy znajomo┼Ťci j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie umo┼╝liwiaj─ůcym swobodn─ů komunikacj─Ö, a je┼Ťli potrafisz komunikowa─ç si─Ö w j. francuskim b─Ödzie to niew─ůtpliwie dodatkowy atut.
  • Osoby, która posiada czynne prawo jazdy kat. B.
  • Zale┼╝y nam na osobie, która jest zaanga┼╝owana z pasj─ů do sprzeda┼╝y i wi─ů┼╝e z ni─ů d┼éu┼╝sz─ů przysz┼éo┼Ť─ç, a nie chwilowy „romans”. Wykazuje naturaln─ů zdolno┼Ť─ç poznawania nowych technologii, ┼éatwo przyswaja wiedz─Ö, ch─Ötnie zadaje pytania i proponuje rozwi─ůzania, jest zorientowana na dzia┼éanie i rozumie jak jej praca przek┼éada si─Ö na efektywno┼Ť─ç i skuteczno┼Ť─ç dzia┼éa┼ä sprzeda┼╝owych.

Czym b─Öd─Ö si─Ö zajmowa─ç?

  • Aktywn─ů sprzeda┼╝─ů doradcz─ů rozwi─ůza┼ä IT dedykowanych do sektora retail, których w ofercie handlowej firmy jest bardzo du┼╝o, czyli od prostej sprzeda┼╝y „pude┼éek” poprzez produkty wspierajcie rozwi─ůzania do du┼╝ych projektów informatycznych.
  • Samodzielnymi dzia┼éaniami prospectingowymi (cold call, cold mail, social selling Fb / LinkedIn oraz inne). W pocz─ůtkowym okresie leady dostarcza firma, jednak docelowo to handlowiec jest odpowiedzialny za dzia┼éania prospectingowe zmierzaj─ůce do pozyskania nowych Klientów.
  • Sprzeda┼╝ naszych rozwi─ůza┼ä IT ma stosunkowo szybk─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö sprzeda┼╝y, gdy┼╝ Klienci oczekuj─ů rozwi─ůza┼ä optymalizuj─ůcych ich procesy biznesowe. Z uwagi na fakt, ┼╝e wspó┼épracujemy z najwi─Ökszymi lub znanymi dostawcami zapewniaj─ů oni najnowocze┼Ťniejsze a zarazem sprawdzone rozwi─ůzania dla tego sektora, szeroko stosowane ju┼╝ w USA lub Europie Zachodniej.
  • Prowadzeniem procesu sprzeda┼╝y na zasadzie lejka sprzeda┼╝owego (od momentu pozyskania leada, poprzez analiz─Ö potrzeb, a sko┼äczywszy na ofertowaniu i skutecznych negocjacjach). Zdarza si─Ö natomiast, ┼╝e z analizy potrzeb klienta wynika sytuacja wymagaj─ůca stworzenia zupe┼énie nowego rozwi─ůzania rynkowego i wspó┼étworzenie takiego rozwi─ůzania równie┼╝ nale┼╝y do Twoich obowi─ůzków, dlatego te┼╝ odwo┼éujemy si─Ö to Twojej kreatywno┼Ťci, a jednocze┼Ťnie oferujemy Ci unikaln─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç wspó┼étworzenia firmy i poczucia si─Ö twórc─ů sukcesu.
  • Sporz─ůdzaniem kosztorysów, analiz oraz wewn─Ötrznej oceny rentowno┼Ťci projektów skutkuj─ůcej okre┼Ťleniem wypracowanej mar┼╝y projektu czy szansy sprzeda┼╝y (wg istniej─ůcych wzorów firmowych).
  • Realizacj─ů za┼éo┼╝onych bud┼╝etów sprzeda┼╝owych.
  • Regularn─ů opiek─ů i podtrzymywaniem kontaktów z Klientem (obs┼éuga posprzeda┼╝owa) w celu zbudowania d┼éugotrwa┼éego zaufania, skutkuj─ůcego kolejnymi szansami sprzeda┼╝owymi.

Jak przebiega wdro┼╝enie?

Pe┼éne wdro┼╝enie handlowca do pracy obejmuje okres min 6 miesi─Öcy i sk┼éada si─Ö z kilku istotnych  etapów:

  • Okres wst─Öpny (1 miesi─ůc) – zapoznanie si─Ö ze specyfik─ů firmy i struktur─ů organizacyjn─ů, poznawanie systemów, zasad i procedur, szkolenie z produktów jakie oferuje firma, udzia┼é w istniej─ůcych projektach celu lepszego zrozumienia procesów i produktów.
  • Okres dalszej nauki (3 miesi─ůce) - realizacja zada┼ä zleconych przez prze┼éo┼╝onego oraz omawianie wniosków z realizacji, wykonywanie pierwszych cold call’i, przygotowywanie ofert, negocjacje i domykanie sprzeda┼╝y pod nadzorem opiekuna.
  • Okres pracy samodzielnej (po 3 – 6 miesi─ůcach) samodzielna realizacja zada┼ä zleconych b─ůd┼║ pozyskanych samodzielnie przez kandydata. W tym okresie handlowiec jest wspierany przez bardziej do┼Ťwiadczonych pracowników.

Jak zbudowany jest proces sprzedaży i dział handlowy?

Proces sprzeda┼╝y jest uzale┼╝niony od rodzaju produktu / us┼éugi. W przypadku prostszych produktów proces sprzeda┼╝y mo┼╝e zamkn─ů─ç si─Ö ju┼╝ w kilka dni, a w przypadku bardziej z┼éo┼╝onych i wysokobud┼╝etowych produktów proces sprzeda┼╝y jest d┼éu┼╝szy i wymaga podej┼Ťcia doradczego.

Dzia┼é handlowy nadzorowany jest przez dyrektora sprzeda┼╝y i dalej w hierarchii prezesa zarz─ůdu. W firmie panuje wysoka kultura pracy oparta o ducha przyja┼║ni, synergii i wspó┼épracy tak jak firmie rodzinnej. Ka┼╝dy cz┼éonek zespo┼éu bierze udzia┼é w szkoleniach op┼éacanych przez firm─Ö dotycz─ůcych metod rozwoju sprzeda┼╝y, negocjacji, itp. Firma na sta┼ée wspó┼épracuje z coachem biznesu.

Jak b─Öd─Ö wynagradzany?

System wynagrodze┼ä sk┼éada si─Ö z 2 sk┼éadników:

  • Podstawy – uzale┼╝nionej w du┼╝ej mierze od wiedzy, do┼Ťwiadczenia, umiej─Ötno┼Ťci, kreatywno┼Ťci kandydata.
  • Premii uzale┼╝nionej od realizacji planu. Model premiowy jest bardzo prosty w wyliczeniu i odnosi si─Ö do sta┼éego kosztu cz┼éonka zespo┼éu handlowego, na które sk┼éadaj─ů si─Ö takie czynniki jak uposa┼╝enie, leasing pojazdu, kwota paliwa, koszt administracyjny, etc. Dla zach─Öty osi─ůgania lepszych wyników sprzeda┼╝y i uzyskania lepszej prowizji handlowej po dwukrotnym przekroczeniu planu sprzeda┼╝y zastosowany jest akcelerator wyliczania premii z 10 do 15%,

W tym miejscu warte jest podkre┼Ťlenia, ┼╝e firma nie stosuje „szklanego sufitu” dla wysoko┼Ťci premii, tak wi─Öc to Ty podejmujesz decyzj─Ö, ile chcesz zarabia─ç.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Prac─Ö na pe┼éen etat.
  • Umow─Ö o prac─Ö lub B2B.
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: laptop, telefon oraz samochód s┼éu┼╝bowy.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona