Inne oferty firmy Adreams M. Smerda Sp.k.

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów
  • 3 lokalizacje -> 9 wakatów
Baza kontaktów

OEX Cursor: Przedstawiciel terenowy - Szczecin

Podstawa: 4 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Praca dla studenta

Adreams M. Smerda Sp.k.

15

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

25

Goleniów, Września, Zielona Góra, Poznań, Luboń, Krotoszyn, Police, Kostrzyn, Gorzów Wielkopolski, Swarzędz, Nowa Sól, Stargard, Szczecin, Gryfino, Słubice, Kościan

Gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy Komunikatywności i odpowiedzialności Dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Adreams zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem personalnym oraz marketingem, w tym budowaniem marek oraz wizualnych kampanii reklamowych. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalność współpracujących z nami marek.  Nie boimy się wyzwań i nieszablonowych pomysłów. Świadczymy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego Klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy

studenta na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Sali Sprzedaży

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

I my zapłacimy za bycie Pracownikiem Wsparcia Sali Sprzedaży!

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie na kilka miesięcy
  • szansę na awans
  • szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

Twoje zadania:

  • zatowarowanie sali sprzedaży i uzupełnianie braków
  • dbanie o ekspozycję towarów, ich podłączenie i regulację
  • oznaczanie cenowe i marketingowe produktów
  • aktualizacje cen towarów oraz uzupełnianie braków cen przy produktach
  • weryfikacje stanu faktycznego produktów (uszkodzenia, kompletność, stan opakowań)
  • wspieranie Doradców Klienta w obsłudze Klientów i realizacji bieżących zadań
  • zabezpieczanie towarów przed kradzieżą i przeprowadzanie inwentaryzacji cząstkowych
  • kontrola ważności produktów

Od Ciebie oczekujemy:

  • komunikatywności i odpowiedzialności
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • gotowości do uczenia się i przyswajania nowej wiedzy
  • dzielenia się z członkami zespołu wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?