Zobacz inne oferty pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

Timac Agro Polska sp. z o.o.

117

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

 - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Handel Budowanie relacji Wiedza agronomiczna

Profil działu handlowego

Sprawdź jak pracuje się w dziale handlowym firmy Timac Agro Polska sp. z o.o.. Przeczytaj więcej o organizacji działu handlowego, systemach używanych w codziennej pracy, budowie procesu sprzedaży, osobach zarządzających, strukturze organizacyjnej, systemie wynagrodzeń, procesie onboardingu oraz możliwościach rozwoju kariery zawodowej.

Zobacz więcej

Opis stanowiska

Timac Agro Polska to firma handlowa działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej Roullier. W Polsce Timac Agro działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Każdego dnia nasz zespół dociera do producentów w całym kraju, pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy

Teren pracy: 2-3 powiaty

Do Twoich zadań należeć będą:

  • Codzienne wizyty w gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą;
  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań;
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach;
  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi;

Nasze wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy;
  • Wykształcenie rolnicze lub co najmniej podstawowa wiedza agronomiczna;
  • Zainteresowanie rolnictwem i chęć poszerzania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B;

Doradcy oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów;
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, w obrębie 2-3 powiatów;
  • Nowoczesne narzędzia pracy i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania;
  • Samochód na własność po 3 latach za realizowanie sprzedaży na określonym poziomie;
  • Pracę wspartą 3-tygodniowym okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika);
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Pensja podstawowa: Nieujawniona