Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Nieujawniona

Doradca klienta [Opolskie]

Nieujawniona

Doradca Klienta - Opole

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Sales Account Manager

OSW Poland Sp. z o.o.

10

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Nowy Świętów

Doświadczenie w sprzedaży b2b Samodzielny Otwarty na wyzwania

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma OSW Poland Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców komponentów do budowy instalacji fotowoltaicznych na świecie. Nasze korzenie znajdują się w Australii, gdzie kontrolujemy ponad 30% rynku, rozwijamy się dynamicznie także w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Doskonałe relacje z największymi dostawcami w branży pozwalają nam skutecznie wspierać rozwój naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w sprzedaży dystrybucyjnej, chcących razem z nami oraz najlepszymi dostawcami rozwijać sektor energii odnawialnej w Polsce.

Jeśli chcesz być częścią wyjątkowego projektu w branży, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • Tworzymy dynamiczną strukturę, dostosowującą się do trendów rynkowych i potrzeb Klientów, co daje nam przewagę nad konkurencją.
  • Działamy globalnie, dzięki czemu oferujemy usługi na szeroką skalę.
  • Priorytetem naszej firmy jest rozwój osobisty pracowników poprzez szkolenia i nowoczesne narzędzia.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy doświadczonego kandydata posiadającego kompetencje w sprzedaży komponentów do budowy instalacji fotowoltaicznych do Klienta B2B.
  • Oczekujemy technicznych umiejętności sprzedażowych oraz zdolności dostosowania się do potrzeb Klientów.
  • Kandydat powinien być samodzielny, otwarty na wyzwania i gotowy do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Dla skutecznej komunikacji z Klientami krajowymi i zagranicznymi wymagamy znajomości języka angielskiego.
  • Szukamy osób, które potrafią budować relacje z profesjonalistami na różnych szczeblach organizacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Czym będziesz się zajmował?

  • Będziesz budował trwałe relacje z Klientami, zarządzał sprzedażą i zapewniał doskonałą jakość obsługi. Twoja praca będzie cechować się dużą samodzielnością i elastycznością, umożliwiając planowanie czasu i dostosowanie ofert do potrzeb Klientów.
  • Będziesz rozwijał firmę na rynku poprzez tworzenie i wdrażanie strategii rynkowych oraz poszukiwanie innowacyjnych kierunków rozwoju.
  • Wspólnie z zespołem będziesz uczestniczył w opracowywaniu prognoz sprzedaży, strategii generowania przychodów oraz osiągania celów na wyznaczonym obszarze rynku docelowego.
  • Będziesz prowadził proces sprzedaży w systemie CRM, dbając o jego prawidłowy przebieg oraz precyzyjne dane.

Jak przebiega wdrożenie?

Okres wdrożeniowy trwa w naszej firmie 4 tygodnie i obejmuje:

  1. Pierwszy tydzień: Zapoznanie z organizacją, jej strukturą, wartościami, celami strategicznymi i procesami biznesowymi. Nawiązanie kontaktów z zespołem.
  2. Drugi tydzień: Szkolenia branżowe mające na celu poszerzenie wiedzy związanej z naszą branżą oraz zdobycie potrzebnych umiejętności.
  3. Trzeci tydzień: Praktyczna praca pod nadzorem doświadczonego pracownika, obserwacja i nauka od bardziej doświadczonych kolegów, zdobywanie praktycznych umiejętności potrzebnych do wykonywania obowiązków.
  4. Czwarty tydzień: Rozpoczęcie poszukiwania Klientów, rozpoznanie ich potrzeb, przygotowanie ofert i negocjacje sprzedażowe. Budowanie relacji z Klientami i dbanie o ich potrzeby.

Jak zbudowany jest dział handlowy i proces sprzedaży?

  • Polski dział handlowy prowadzony jest przez Team Leadera.

Proces sprzedaży w naszej firmie składa się z kilku kroków:

  1. Pozyskanie leadów: Handlowiec samodzielnie pozyskuje około 80% potencjalnych Klientów, wykorzystując w tym celu różne narzędzia i strategie.
  2. Spotkanie handlowe: Handlowiec doradza Klientowi, proponując najlepsze rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i wymagań.
  3. Indywidualna oferta: Po spotkaniu Handlowiec wysyła Klientowi spersonalizowaną ofertę współpracy.
  4. Koordynacja zamówienia z działem logistyki: Po zakończeniu negocjacji oferty Handlowiec współpracuje z działem logistyki w celu zapewnienia dostawy zamówionego towaru lub realizacji usługi.

Na każdym etapie Handlowiec może skorzystać z działu wsparcia sprzedaży, który dostarcza narzędzia, szkolenia i informacje o produktach oraz promocjach.

Jak będziesz wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z dwóch składników:

  1. Podstawy - ustalanej na poziomie rynkowym dla każdego stanowiska, adekwatnej do pełnionych obowiązków i odpowiedzialności.
  2. Prowizji – uzależnionej od osiąganych wyników sprzedaży. Im wyższe są sprzedaże, tym wyższa jest prowizja. W naszej firmie nie ma górnej granicy prowizji, co oznacza, że pracownicy mają możliwość zarabiania dużo więcej w przypadku osiągania wysokich wyników sprzedażowych.