Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds Presellingu / Sales Development Representative (SDR)

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

100

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Proaktywno┼Ť─ç Budowanie relacji Sprzeda┼╝ b2b

Opis stanowiska

Jeste┼Ťmy liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyli┼Ťmy zaawansowan─ů platform─Ö SaaS do kompleksowego zarz─ůdzania wielokana┼éow─ů komunikacj─ů oraz zg┼éoszeniami Klientów.

Focus Telecom stawiamy na rozwijanie kompetencji zawodowych i nabywanie nowych do┼Ťwiadcze┼ä. Udzia┼é w ró┼╝nych projektach, szkolenia i warsztaty to elementy, które b─Öd─ů towarzyszy─ç Twojej ┼Ťcie┼╝ce kariery w naszej firmie. Zawsze mo┼╝esz liczy─ç na wsparcie zespo┼éu. Stawiamy na innowacje, nie tylko w biznesie, ale tak┼╝e w organizacji. Dlatego nie boimy si─Ö ludzi z otwart─ů g┼éow─ů, nastawionych na nowoczesne rozwi─ůzania i ulepszanie dzia┼éania firmy.

W zwi─ůzku z planami wzmocnienia naszego zespo┼éu poszukujemy ambitnych i otwartych na zmiany kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Presellingu / Sales Development Representative (SDR)

Za co b─Ödziesz odpowiedzialny:

  • Opracowywanie indywidualnych metod dotarcia do decydentów (segment B2B)
  • Profesjonalny kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy z Klientem biznesowym w celu umawiania spotka┼ä sprzeda┼╝owych dla zespo┼éów new business
  • Badanie potrzeb sprzeda┼╝owych oraz rozwojowych u Klienta
  • Wprowadzanie danych Klientów do wewn─Ötrznych systemów
  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie d┼éugofalowych relacji biznesowych z Klientami

Co jest dla nas wa┼╝ne:

  • Samodzielno┼Ť─ç, proaktywno┼Ť─ç i kreatywno┼Ť─ç w docieraniu do Klientów z segmentu B2B
  • Skrupulatno┼Ť─ç, rzetelno┼Ť─ç i odpowiedzialno┼Ť─ç
  • Ambicja i zdrowe nastawienie na wynik
  • Pasja i zaanga┼╝owanie: chcemy, aby┼Ť lubi┼é/-a to co robisz ;)
  • Ch─Ö─ç zdobywania zarówno nowych umiej─Ötno┼Ťci, jak i wiedzy w sektorze IT
  • Atutem b─Ödzie do┼Ťwiadczenie w telefonicznej sprzeda┼╝y do Klienta biznesowego (B2B)

B─Ödzie super atutem, je┼Ťli:

  • Posiadasz do┼Ťwiadczenie w pracy w sektorze IT
  • Posiadasz wykszta┼écenie b─ůd┼║ jeste┼Ť w trakcie nauki na kierunku informatycznym
  • Znasz systemy CRM oraz systemy call/contact center
  • Umiesz pos┼éugiwa─ç si─Ö j─Özykiem angielskim na poziomie B1/B2

Co oferujemy Ci w zamian:

  • Atrakcyjn─ů pensj─Ö oraz system premiowy w oparciu o Twoje wyniki
  • Wierzymy ┼╝e w zdrowym ciele, zdrowy duch, tak wi─Öc dbamy o Twoje zdrowie, zapewniaj─ůc nie tylko prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů, ale równie┼╝ rozbudowany pakiet sportowy
  • Elastyczne godziny pracy tak┼╝e w formie hybrydowej
  • Spotkania integracyjne, poniewa┼╝ s─ů one nieod┼é─ůcznym punktem w naszym roku kalendarzowym
  • Stawiamy na swobod─Ö i komfort pracy, dlatego w biurze obowi─ůzuje nas brak dress code’u
  • Dzie┼ä zaczynamy od pogaw─Ödki w kuchni, w której b─Ödzie czeka─ç na ciebie kawa oraz herbata
  • Uwielbiamy sprawia─ç sobie rado┼Ť─ç, a w szczególno┼Ťci w momentach, które tego bardzo wymagaj─ů. Dlatego b─Ödzie nam mi┼éo, je┼Ťli wspólnie b─Ödziesz ch─Ötny na ┼Ťwi─Ötowanie urodzin.
  • Przejrzyst─ů komunikacj─Ö w zespole oraz otwarto┼Ť─ç na wdra┼╝anie nowych pomys┼éów – kluczem do sukcesu jest jasna i szczera komunikacja. Nie stawiamy sztucznych barier i pracujemy zespo┼éowo, tak aby osi─ůgaj─ůc ambitne cele, zachowa─ç komfort i przyjemn─ů atmosfer─Ö pracy
  • Zwinne i wspieraj─ůce ┼Ťrodowisko pracy: modyfikujemy nasze procesy i sposoby dzia┼éania tak, aby wspiera┼éy cz┼éonków zespo┼éu w dzia┼éaniu i osi─ůganiu efektów ich pracy
  • Szkolenia i warsztaty wewn─ůtrzfirmowe
  • Prac─Ö w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie, której produkty pod─ů┼╝aj─ů za rynkowymi trendami. Wiarygodno┼Ť─ç i przydatno┼Ť─ç naszych rozwi─ůza┼ä potwierdza lista ponad 3000 zadowolonych Klientów

Pensja podstawowa: Nieujawniona