Regional Sales Manager

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Rentokil Polska Sp. z o.o.

200

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Wytrwały Ambitny Kreatywny

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Rentokil Polska jest częścią Grupy Rentokil Initial, firmy działającej na rynku od 1927 roku.

Oferujemy pracę w dużej Brytyjskiej firmie o międzynarodowym zasięgu, Rentokil Initial działa w ponad 87 krajach, niemal na wszystkich kontynentach.

W skład Grupy Rentokil Initial wchodzą marki:

Initial - Profesjonalne rozwiązania do zarządzania higieną, czystością toalet i powietrza.

Ambius - Zieleń, rośliny do wnętrz, żywe, sztuczne zielone ściany, aranżacje z mchu, Marketing zapachowy.

Rentokil - Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja (ochrona przed szkodnikami). Rentokil Initial obsługuje blisko 52% światowego rynku Pest Control.

Rentokil Polska, co nas wyróżnia:

  • Niekwestionowany lider w każdym segmencie oferowanych produktów i usług.
  • Na co dzień korzysta z innowacyjnych rozwiązań i technologii, które od lat działają i sprawdzają się na całym świecie.
  • Oferowane przez Nas produkty i usługi świetnie wpisują się w dzisiejsze realia, oferujemy rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów.
  • Współpracujemy z Polskimi i międzynarodowymi markami, niemal ze wszystkich branż i sektorów gospodarki.
  • Posiadamy ogromna wiedze i doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, systemów, które wpisują się w oczekiwania naszych Partnerów biznesowych.

Rentokil Polska:

  • Obejmuje zasięgiem swojego działania cały kraj.
  • Pełna elastyczność w działaniu - rozwinięta sieć sprzedaży (zasięg ogólnopolski) - dynamiczny zespół specjalistów gotowych do realizowania niestandardowych, nieszablonowych projektów.
  • Terminowość, wszechstronność, innowacyjność, dbałość o Klienta na każdym etapie współpracy.

Więcej informacji o firmie na  https://www.rentokil-initial.pl/

Przedstawiciel Handlowy Rentokil

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Przedstawiciel dział Rentokil D.D.D.

  • Praca w biurze w Warszawie, praca stacjonarna jak również w terenie, rejon działania cała Polska.
  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z Klientami.
  • Wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży.
  • Badanie potrzeb obecnych i nowych Klientów.
  • Znajomość i oferowanie pełnej gamy produktów i usług dostępnych w ofercie Rentokil Initial.
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej Rentokil D.D.D.
  • Negocjacja warunków umów, warunków współpracy.
  • Planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach.
  • Raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego.
  • Wspieranie bieżących projektów wdrożeniowych.
  • Wspierania działań całego zespołu handlowego.

Oczekiwania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy.
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w oferowaniu produktów i usług podobnych do tych znajdujących się w ofercie Rentokil Initial.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów i zaawansowanej sprzedaży produktów i usług.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.
  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji i docierania do osób decyzyjnych po stronie Klienta.
  • Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy.
  • Zdolność pracy w zespole.
  • Doświadczenie, kreatywność, ambicja, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań.
  • Pełne szkolenia teoretyczne i praktyczne w bardzo szybko rozwijającym się sektorze biznesu.
  • Pracę w bardzo ciekawej branży.
  • Wsparcie przełożonych i współpracowników działu handlowego.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w strukturach dużej międzynarodowej firmy.
  • Pracę w dynamicznym zgranym zespole.
  • Dowolna forma zatrudnienia umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja).
  • Niezbędne narzędzia komputer, telefon, samochód.
  • Dla najlepszych – Bonusy cykliczne wyjazdy zagraniczne.