Doradca Klienta ds. Technicznych

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta [Opolskie]

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.J.

500

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Opole Karolinka

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Chciejstwo Excel

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Styrobud jest czołowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce.  Naszym celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości, zawsze dostępnych i w atrakcyjnej cenie. Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności naszych produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantują odpowiednie stany magazynowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne.  Główna siedziba firmy Styrobud mieści się w miejscowości Trzeboś. Pozostałe oddziały znajdują się w Rzeszowie oraz w Krośnie.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa hurtowni elektrycznych oraz teleenergetycznych,
  • wspólpraca z wykonawcami, projektantami z branży telekominikacji oraz energetyki,
  • doradztwo techniczne w zakresie produtów - fundamenty pod słupy oświetleniowe, elementy prefabrykowane dla energetyki, studnie telekomunikacyjne,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa stałych,
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych,
  • bieżący monitoring rynku, przetargów, konkurencji,
  • przygotowywanie prezentacji, udział w targach np: ENERGETAB i sympozjach branżowych,
  • praca głównie w terenie woj.: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie.

Nasze wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • warunek konieczny to doświadczenie w firmie produkcyjnej lub handlowej zajmującej się produktami dla rynku telekomunikacyjnego lub energetycznego,
  • znajomość MS Office (głównie Excel, Word),
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • dyspozycyjność - praca w terenie, gotowość do noclegów poza domem,
  • umiejętność przygotowania i przeprowadzania prezentacji,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + system premiowy,
  • udział w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia do podjęcia pracy w terenie: samochód służbowy, laptop, telefon.