Zobacz inne oferty pracy

Masz być jak bulterier, jak wściekły byk... jak Tomy Lee Jones w Ściganym :)

PIONIER ENERGIA Sp. z o.o.

10

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Małopolskie  - 1 wakat

Budowanie relacji z klientem Zmysł techniczny Znajomość technik sprzedaży

Opis stanowiska

Dołącz do Pionier Energia - pracuj w najszybciej rozwijającej się branży na rynku.

Zatrudnimy od zaraz:

Doradca Techniczno-Handlowy - OZE

TERMOMODERNIZACJA, FOTOWOLTAIKA, MAGAZYNY ENERGII, POMPY CIEPŁA, PIECE

Nasze oczekiwania:

  • Nie czekaj, przejmuj inicjatywę
  • Planuj codzienne działania, bądź nieustępliwy, realizuj swoje cele i marzenia
  • Szukaj okazji sprzedażowych, nawet kiedy śpisz
  • Walcz o Klientów – nie z Klientami
  • Zarabiaj godnie i ciesz się życiem
  • Wierzymy, że wniesiesz wiele dobrej energii do naszej firmy

To oferujemy:

  • Dwa systemy wynagradzania: prowizja lub podstawa + prowizja
  • Narzędzia uzależnione od wyników
  • Kompleksową ofertę dla klienta B2C w tym pełna termomodernizacja, B2B
  • CRM/Zdalne podpisywanie umów
  • Szkolenia wspierające wdrożenie i rozwój Twoich kompetencji
  • Kontakty do Klientów – zwiększające szanse sprzedaży (B2C/B2B)
  • Codzienne wsparcie naszego zespołu
  • Transparentne warunki współpracy

Co jeszcze jest dla Nas ważne?

  • Doradzamy i nie sprzedajemy na siłę, nie wciskamy „kitu” naszym Klientom i naszym pracownikom
  • Ważne decyzje podejmujemy od ręki, nie blokują nas korporacyjne ograniczenia
  • Dotrzymujemy obietnic i tego samego oczekujemy od Ciebie
  • Potrafimy przyznać się do błędu, kiedy go popełnimy i szybko to naprawiamy
  • Do procesów podchodzimy z pełną konsekwencją, do ludzi podchodzimy z otwartym sercem i głową
  • Nasi najlepsi doradcy otrzymali w ostatnim roku ponad 100 000zł wynagrodzenia netto
  • Realne terminy realizacji naszych usług to do 30 dni PV i od 21 do 45 dni na PC
  • Utrzymujemy rynkowy poziom cen, po to byś nie odbijał się od ściany
  • Masz 100% wpływu na poziom swojej marży
  • Prowizję za sprzedaż Fotowoltaiki i Pomp Ciepła w regularnej sprzedaży wypłacamy od ręki
  • Każdy w firmie rozmawia z Klientem i zawsze możesz liczyć na wsparcie właściciela

Wierzymy, że wniesiesz wiele dobrej energii do naszej firmy

Pisz, dzwoń, wyślij CV.

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 8 000 zł