Zobacz inne oferty pracy

Inżynier sprzedaży - rynek przemysłowy

EMET-IMPEX S.A.

53

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa, Wrocław  - 1 wakat

Min wykształcenie techniczne Komunikatywność i wysoka kultura osobista Min 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego czy doradcy technicznego

Opis stanowiska

Jesteśmy na polskim rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach szerokiej gamy armatury, pomp, automatyki dla nowych inwestycji oraz remontów istniejących instalacji. Realizujemy dostawy zarówno w Polsce jak i na rynki zagraniczne, współpracując tym samym z kontrahentami zagranicznymi. Wspieramy klientów w zakresie doradztwa technicznego oraz dokumentacji technicznej i jakościowej. Nasza główna siedziba znajduje się w Gliwicach. W Polsce mamy łącznie 17 oddziałów.

Sprzedajemy i serwisujemy armaturę przemysłową w całej Polsce. Jeżeli szukasz pracy w niekorporacyjnym środowisku, w którym będziesz miał realny wpływ na sprzedaż oraz będziesz się nieustannie rozwijać, dołącz do nas!

Zmień pracę na EMET 50+ to propozycja dla ambitnych osób po 50 roku życia, które chcą się przebranżowić i rozpocząć swoją karierę w branży handlu armaturą przemysłową. To sposób na zdobycie doświadczenia w handlu armaturą przemysłową w dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami. Nasz program, zatrudniania ambitnych, dojrzałych ludzi który szukają stabilnych rozwiązań na życie, to sposób na zmianę pracy, zmianę branży, to miesiące nie tylko pełne pracy nad realizacją powierzonych celów, ale także nad doskonaleniem i podnoszeniem swoich kompetencji. To również możliwość zbudowania swojej dalszej kariery w strukturach EMET.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży – rynek przemysłowy

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • W naszej firmie możesz liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B. Nie szukamy pracowników na chwile. Jesteśmy w branży od 30 lat, a niektórzy z pracowników są z nami równie długo!
  • Chcemy, abyś w naszym zespole czuł się jak najlepiej! W razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie zarówno przełożonych jak i innych członków zespołu. Organizujemy również spotkania integracyjne dla naszych pracowników.
  • Do wykonywania swoich obowiązków zapewnimy Ci wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
  • Oferujemy Ci elastyczny czas pracy, dzięki czemu będziesz mieć większy wpływ na harmonogram Twojego dnia.
  • Zapewnimy Ci możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez naszą firmę jak i naszych kontrahentów.
  • W dodatku mamy dla Ciebie wiele benefitów, w tym dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku i paczki świąteczne.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy kandydatów z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w branży, na stanowisku Przedstawiciela handlowego lub Doradcy technicznego, oraz z wykształceniem minimum średnim technicznym.
  • Osoba pracująca na tym stanowisku powinna mieć wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i interpersonalne oraz umiejętnie wykorzystywać je w praktyce podczas spotkań z klientami. Celem jest nie tylko jednorazowa sprzedaż ale nawiązania długotrwałej relacji.
  • Ważna jest również sprawna organizacja czasu pracy, czyli aby Inżynier sprzedaży poprzez odpowiednią dyspozycję swoim czasem wykonał jak najefektywniejszą pracę. Dzięki swojemu doświadczeniu powinien z dużą precyzją określać ilość czasu potrzebną na sprzedaż i zbudowanie relacji z danym klientem oraz na czynności około sprzedażowe.
  • Do wykonywania Twoich zadań niezbędne posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz bardzo dobra znajomość obsługi pakietów programu MS Office.

Czym będziesz się zajmować?

  • Jako Inżynier sprzedaży będziesz zajmować się sprzedażą armatury przemysłowej, takiej jak pompy, zasuwy, przepustnice, odwadniacze, automatyka czy AKPiA. Ważne jest dla nas również, aby Twoja wiedza z zakresu owych produktów była jak najbardziej aktualna, dlatego czeka Cię z tego nie jedno szkolenie.
  • Twoim zadaniem będzie budowanie współpracy z obecnymi klientami jak i nawiązywanie nowych kontaktów w danym regionie.
  • Będziesz przeprowadzał rozmowy z klientami, wysłuchiwał ich potrzeb i na ich podstawie dopasowywał i składał oferty. Podczas rozmów u klientów będziesz również przeprowadzać prezentacje produktów z asortymentu firmy. Działania te powinny prowadzić do podpisania umowy i finalizacji sprzedaży.
  • Celem jest realizacja założonych planów sprzedażowych z zachowaniem wysokich standardów obsługi.
  • Twoim zadaniem będzie w dodatku obserwowanie trendów rynku i działań konkurencji.
  • Chcemy, abyś reprezentował firmę w targach branżowych i akcjach marketingowych.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

  • Na początku współpracy pracownik jest szkolony przez wyznaczonych do tego opiekunów.
  • Otrzymuje niezbędne materiały na temat produktów z asortymentu firmy oraz kontrahentów, co ma pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do wypełniania swoich obowiązków.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 7 000 - 10 000 zł