Historie klientów Focus Telecom

Historia Klienta FOCUS TELECOM

Kim jest nasz klient?

Focus Telecom Polska sp. z o.o. to bohaterowie branży contact center!

Stworzyliśmy #1 aplikację contact center oraz usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm od 2008 roku są wykorzystywane do zwiększania sprzedaży, lepszej obsługi klienta oraz efektywniejszego zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy liderem na rynku w zakresie narzędzi business automation & communication! Naszą przewagą jest technologia!

Dwukrotnie znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, nasze produkty zdobywają uznanie klientów i zdobywają nagrody, takie jak: „Najlepszy produkt dla biznesu 2014” oraz „Najlepsze produkty dla MSP 2015” przyznawane przez Gazetę Finansową. Z usług naszej spółki skorzystało już ponad 2 tysiące firm.

W 2015 rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną, obsługujemy klientów z różnych sektorów gospodarki na całym świecie!

 

Jak rozpoczęła się nasza współpraca?

Z portalu ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży korzystałem już kilkanaście razy na takie stanowiska sprzedażowe jak:

  • Call Center Manager / Outbound Marketing Manager,
  • Sales Manager,
  • Key Account Manager,
  • Partner Sales Manager,
  • Opiekun Kluczowych Klientów,
  • New Business Manager.

 

Problem Klienta

Bardzo zainteresowało nas to w jaki sposób w praktyce portal pracahandlowiec.pl dociera do osób z obszaru sprzedaży i jakie ma rezultaty.

 

Wprowadzone rozwiązania

Firma Focus Telecom korzysta z ogłoszeń na 30 dni publikacji w planie Premium (1 lokalizacja - Warszawa) oraz płatnej usługi dodatkowej mającej na celu dotarcie do osób pasywnych w Social Mediach (Facebook). Jest to indywidualna kampania ogłoszenia na Facebooku, którą eksperci z pracahandlowiec.pl samodzielnie przygotowują (grafika, treści) oraz samodzielnie zarządzają w zakresie prawidłowego targetowania. Usługa ta pozwala na precyzyjne poszukiwania kandydatów wg takich kryteriów jak:

  • lokalizacje,
  • zainteresowania,
  • branże,
  • zawody.

 

Rezultaty

Portal pracahandlowiec.pl dostarczył kilkanaście CV na każde z publikowanych ogłoszeń, wspomagając zatrudnienie poszukiwanych osób.

 

Podsumowanie

Zespół doradców w pracahandlowiec.pl wspiera mnie na każdym etapie publikacji ogłoszenia oraz podpowiada co należy zmienić / doprecyzować, aby nasze ogłoszenia wzbudzały zainteresowanie dopasowanych kandydatów podkreśla Pan Konrad Zabłocki - Dyrektor HR. Bardzo podoba mi się usługa indywidualnej promocji ogłoszeń w social mediach. Dzięki temu wychodzimy z naszym ogłoszeniem do kandydatów pasywnych. Polecam współpracę z pracahandlowiec.pl jako wartościowe doświadczenie wskazujące ciekawy kierunek rekrutacji osób do działu sprzedaży.

Link do referencji Focus Telecom -> kliknij tutaj!

 

---

  Sprawdź nas!

Chciałbyś również zmienić swoje podejście do rekrutacji i pozyskiwać jakościowe CV na stanowiska sprzedażowe / obsługi klienta?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. sprzedaży doradczej, który precyzyjnie i fachowo wszystko wyjaśni i znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

 

---

Wolisz webinar zamiast rozmowy?

Proszę bardzo. Przyjdź, posłuchaj i koniecznie daj znać, czy też jesteś osobą, która lubi iść do przodu i szukać nowych skutecznych rozwiązań.

Kliknij przycisk poniżej i zapisz się na webinar w dniu 7 kwietnia, na którym założyciel pracahandlowiec.pl - Marcin Majchrzak odpowie na pytanie - Dlaczego otrzymuję słabej jakości CV na moje ogłoszenie o pracę?