Historie klientów Positeq header

Historia Klienta POSITEQ

Kim jest nasz klient?

Firma Positeq Industrial Automation rozpoczęła swoją działalność w lutym 2019 roku. Firma została założona przez młodych ludzi z 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie automatyki przemysłowej i elektrotechniki.

Z pasji do automatyzacji i handlu postanowiliśmy stworzyć nową firmę, inną niż wszystkie inne dostępne na rynku. Każdego dnia przeszukujemy rynki Europy, Ameryki Północnej i Azji, aby znaleźć najlepsze ceny i zapewnić dostępność komponentów dla naszych klientów. Posiadamy specjalistów odpowiedzialnych za sprzedaż produktów do krajów zarówno Zachodniej, jak i Wschodniej Europy oraz Ameryki Północnej - bariera językowa nie jest dla nas problemem.

 

Jak rozpoczęła się nasza współpraca?

Ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży zetknęliśmy się pośrednio dzięki działaniom reklamowym prowadzonym przez portal w Social Mediach.

 

Problem Klienta

Bardzo zainteresowało nas to jak specjalistyczny portal dociera do osób związanych z obszarem sprzedaży, ponieważ do tej pory nasze źródła pozyskiwania CV nie zawsze się sprawdzały.

 

Wprowadzone rozwiązania

Firma Positeq zakupiła ogłoszenie na 30 dni publikacji w planie Premium (1 lokalizacja - Gdańsk).

 

Rezultaty

Opublikowaliśmy ogłoszenie na stanowisko: Specjalista ds. handlowych. Ogłoszenie zostało wyświetlone 192 razy, co przełożyło się na otrzymanie 2 CV, które spełniły nasze oczekiwania pod względem jakości. Finalnie zatrudniliśmy osobę na poszukiwane przez nas stanowisko.

 

Podsumowanie

Polecam współpracę z pracahandlowiec.pl jako wartościowe doświadczenie wskazujące ciekawy kierunek rekrutacji osób do działu sprzedaży.

 

---

  Sprawdź nas!

Chciałbyś również zmienić swoje podejście do rekrutacji i pozyskiwać jakościowe CV na stanowiska sprzedażowe / obsługi klienta?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. sprzedaży doradczej, który precyzyjnie i fachowo wszystko wyjaśni i znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.