Rekrutacja Geotik header

Historia Klienta GEOTIK

Kim jest nasz klient?

Geotik to pierwszy w Polsce softwarehouse wyspecjalizowany w tworzeniu i zarządzaniu danymi przestrzennymi. Projektujemy i rozwijamy stacje telemetryczne, kreujemy i wdrażamy aplikacje oraz nieustannie przekraczamy granice przetwarzania danych geograficznych. Jesteśmy spółką powstałą po połączeniu dwóch podmiotów posiadających olbrzymie doświadczenie w zakresie M2M, IoT i Geodata.

Geotik jest częścią Grupy ARCUS. Działalność grupy opiera się na dostarczeniu inteligentnych rozwiązań i zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. Oferowane produkty i usługi umożliwiają optymalizację kosztów, a także usprawnienie procesów biznesowych w firmie. 

 

Jak rozpoczęła się nasza współpraca?

Ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży zetknęliśmy się pośrednio dzięki działaniom reklamowym prowadzonym przez portal w Social Mediach.

 

Problem Klienta

Najbardziej istotny był dla nas fakt, żeby otrzymać mniej CV, ale bardziej konkretnych z doświadczeniem w handlu B2B. Do tej pory na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę bywało z tym bardzo różnie.

 

Wprowadzone rozwiązania

Firma Geotik zakupiła ogłoszenie na 30 dni publikacji w planie Biznes (2 lokalizacje - Warszawa, Kraków) z dodatkowym odświeżeniem ogłoszenia oraz usługą consultingową zapewniającą dotarcie do osób pasywnych "Indywidualna kampania ogłoszenia o pracę w Social Mediach".

Jest to targetowana kampania ogłoszenia na Facebooku, którą eksperci z pracahandlowiec.pl samodzielnie przygotowują (grafika, treści) oraz samodzielnie zarządzają w zakresie prawidłowego dotarcia do grupy docelowej. Usługa ta pozwala na precyzyjne poszukiwania kandydatów wg takich kryteriów jak:

  • lokalizacje,
  • zainteresowania,
  • branże,
  • zawody.

 

Rezultaty

W konsekwencji działań podjętych kompleksowo (publikacja ogłoszenia wsparta indywidualną kampanią w Social Mediach oraz dodatkowym odświeżeniem) firma Geotik przez 30 dni publikacji otrzymała 26 CV przy 552 odsłonach ogłoszenia. Finalnie podejście portlau pracahandlowiec.pl pozwoliło na wybranie odpowiedniego kandydata i jego zatrudnienie w firmie. 

 

Podsumowanie

Mając na względzie nasze dotychczasowe doświadczenia z ogólnymi portalami ogłoszeń o pracę, gdzie znalezienie kandydata z doświadczeniem w handlu jest sporym wyzwaniem zostaliśmy mile zaskoczeni rezultatami portalu pracahandlowiec.pl podkreśla Pan Piotr Kołodziejczyk - Dyrektor ds. Handlowych. Najbardziej zależało nam właśnie na doświadczeniu w handlu B2B i dostarczone CV spełniały nasze oczekiwania. Polecam współpracę z portalem pracahandlowiec.pl, który jest partnerem w rekrutacji osób na stanowiska sprzedażowe.

Link do referencji Geotik -> kliknij tutaj!

 

---

  Sprawdź nas!

Chciałbyś również zmienić swoje podejście do rekrutacji i pozyskiwać jakościowe CV na stanowiska sprzedażowe / obsługi klienta?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. sprzedaży doradczej, który precyzyjnie i fachowo wszystko wyjaśni i znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

 

---

Wolisz webinar zamiast rozmowy?

Proszę bardzo. Przyjdź, posłuchaj i koniecznie daj znać, czy też jesteś osobą, która lubi iść do przodu i szukać nowych skutecznych rozwiązań.

Kliknij przycisk poniżej i zapisz się na webinar w dniu 7 kwietnia, na którym założyciel pracahandlowiec.pl - Marcin Majchrzak odpowie na pytanie - Dlaczego otrzymuję słabej jakości CV na moje ogłoszenie o pracę?