Zobacz inne oferty pracy

DORADCA DS. REGAŁÓW I SYSTEMÓW MAGAZYNOWYCH

OMV Polska

90

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pruszków  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Praca zespołowa Orientacja na działanie

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Co oferujemy?

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje: wewnętrzne i zewnętrzne, w oparciu o potrzeby i postępy
  • indywidualny plan rozwoju zawodowego - w oparciu o plan zakładający szkolenie wewnętrzne: produktowe, w różnych strukturach oraz odziałach firmy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (blisko 20 lat na rynku, spółka matka obecna w Europie od blisko 40 lat)
  • wsparcie zespołu profesjonalistów: specjaliści z obszaru logistyki wewnętrznej, wózków widłowych, regałów magazynowych, serwisu, optymalizacji procesów wewnątrzmagazynowych
  • pakiet socjalny: opiekę medyczną, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, program poleceń pracowniczych
  • wynagrodzenie zgodne z wynikami sprzedaży (stała podstawa + prowizja uwarunkowana sprzedażą, brak górnego pułapu prowizji)
  • pracę w zespole - Pionie Regałów, będącym strukturą Działu Handlowego
  • cykliczne spotkania Działu Handlowego, połączone ze spotkaniami integracyjnymi

Czym będziesz się zajmować?

  • doradztwem w zakresie rozwiązań, produktów, usług regałowych/magazynowych
  • opracowaniem projektów regałów i magazynowych w oparciu o potrzeby i możliwości Klientów
  • budowaniem i utrzymywaniem relacji z Klientami
  • pozyskiwaniem nowych Klientów - samodzielnym poszukiwaniem potencjalnych Klientów w oparciu o skuteczne techniki
  • przygotowaniem oraz prezentacją ofert handlowych
  • analizą rynku i konkurencji
  • planowaniem oraz raportowaniem działań

Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie z obszaru regałów magazynowych (projektowanie, doradztwo, sprzedaż, montaż, składowanie, opracowanie dokumentacji) lub logistyki magazynowej
  • potrafisz tworzyć projekty regałowe w oparciu o AutoCad
  • posiadasz wiedzę z obszaru projektowania, montażu, serwisu regałów magazynowych, parametrów ładunków, palet, nośników transportowych – przepisy, regulacje, prawo BHP
  • jesteś zorganizowany, pracowity, ambitny i nastawiony na rezultaty
  • potrafisz wysłuchać i zrozumieć potrzeby Klienta, a w oparciu o zebrane dane umiejętnie doradzić
  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania
  • posiadasz prawo jazdy kat. B, znasz topografię regionu pracy (praca na terenie Mazowsza)

Mile widziane:

  • 2-letnie doświadczeniem w handlu i obsłudze Klientów
  • znajomość języka angielskiego

Zostań częścią naszego zespołu!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Weź udział w rekrutacji i dołącz do jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży logistyki wewnątrzmagazynowej.

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona