Zobacz inne oferty pracy

Doradca Klienta B2B

TechMine Sp. z o.o.

7

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice  - 1 wakat

Komunikatywność Umiejętność zadawania pytań otwartych Rozumienie przedsiebiorczości

Opis stanowiska

Lubisz rozmawiać z ludźmi? Słuchasz aby zrozumieć, a nie tylko, aby odpowiedzieć? Jesteś osobą naturalnie ciekawą świata i ludzi?

Dołącz do TechMine i rozwiń swoje umiejętności w pomaganiu potencjalnym klientom w podejmowaniu decyzji zakupowych. Nie sprzedawaj. Nie oferuj. Nie wciskaj. Rozmawiaj i pomagaj.

W TechMine Scale Consulting specjalizujemy się w budowie procesów sprzedaży B2B opartych o wartości. Pomagamy naszym klientom w budowie powtarzalnej, mierzalnej i skalowalnej sprzedaży. Współpracujemy głównie z właścicielami małych firm i towarzyszymy im w ich drodze od małej do średniej organizacji.

Do naszego zespołu chętnie zaprosimy:

Doradcę Klienta B2B!

Wierzymy, że (nowoczesna) sprzedaż, to najważniejsza umiejętność każdego przedsiębiorcy. W biznesie niewiele się dzieje, póki ktoś czegoś nie sprzeda.

Dlatego jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces wielu polskich firm, to Twoja misja będzie polegała na:

  • Otwieraniu komunikacji z potencjalnymi klientami
  • Potwierdzanie informacji i hipotez bezpośrednio z klientami, prowadząc z nimi rozmowy
  • Używaniu różnych kanałów komunikacji - mail, telefon, social media, video-rozmowy
  • Dokładnym zrozumieniu sytuacji i potrzeb klienta
  • Działaniu w oparciu o naszą autorską metodykę i proces sprzedaży
  • Przygotowaniu i egzekwowaniu komunikacji wielokanałowej do jasno określonych segmentów

W TechMine stawiamy na działanie systemowe. Będziesz pracować w oparciu o sprawdzony proces, a finalny sukces będzie wypadkową dobrej egzekucji poszczególnych jego etapów. Poznasz metodykę, narzędzia i dobre praktyki budowania angażującej komunikacji. Będziesz sprawiać, że Twoi klienci będą mówić, że “doskonale ich rozumiesz”. Będziesz działać w oparciu o topowe światowe know-how sprzedażowe. Przestaniesz w końcu “sprzedawać” i zaczniesz pomagać. Klienci będą Cię postrzegać jak partnera i doradcę, nie jak sprzedawcę.

Ta rola nie jest dla Ciebie jeśli:

  • Myślisz, że sprzedawanie to wciskanie
  • Stawiasz cel sprzedażowy ponad dobro klienta
  • Nie chcesz pracować w oparciu o dane i liczby
  • Nie jesteś osobą konsekwentną w działaniu
  • Znacznie więcej mówisz niż słuchasz

W TechMine:

  • Jesteśmy lean oraz agile i dążymy do ciągłego doskonalenia
  • Liczy się najlepsza koncepcja, niezależnie od tego kim i jak długo jesteś w firmie
  • Cenimy proaktywność i oczekujemy, że będziesz mieć wpływ na organizację
  • Używamy wielu topowych narzędzi wspierających naszą pracę i komunikację
  • Inwestujemy w rozwój kompetencji oraz wiedzę organizacji
  • Dużo eksperymentujemy, testujemy, zmieniamy
  • Automatyzujemy powtarzalne i nudne czynności

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności komunikacyjnych przynajmniej na poziomie średnim
  • Nastawienia na ciągły rozwój i nowe metody
  • Otwartości, naturalnej empatii oraz ciekawości świata i ludzi
  • Przynajmniej podstawowego zainteresowania przedsiębiorczością

Pracując z nami możesz oczekiwać:

  • Dynamicznego rozwoju Twojej wiedzy i umiejętności, które trudno znaleźć na polskim rynku
  • Wynagrodzenia (B2B) składającego się z podstawy oraz premii powiązanej z realizowanymi celami
  • Niezbędnych narzędzi pracy: od komputera, przez różne aplikacje, po smaczną kawę
  • Ciągłego wsparcia mentorskiego i szkoleń

Jeśli chcesz pracować z nami w naszym biurze w Katowicach - kliknij APLIKUJ i uzupełnij formularz zgłoszeniowy.

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 10 000 - 25 000 zł