Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Trip Energy

24

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

10

Lokalizacja

Dolnośląskie, Wielkopolskie  - 10 wakatów

Kluczowe umiejętności

Zaangażowanie Komunikatywność Chęć rozwoju

Opis stanowiska

Praca od dziś!

Szukamy Ciebie, a ty szukasz nas!

Dołącz do naszego zespołu #people with Energy!

Masz wątpliwości ? Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania.

Firma Trip Energy rozumie, że przyszłość leży w odnawialnych źródłach energii. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca korzystne i kompleksowe produkty na rynku.  Dlatego szukamy osób, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu sprzedażowego i pomóc nam prowadzić rewolucję energetyczną!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Jesteśmy firmą posiadająca strukturę dopasowaną do twojej ścieżki rozwoju poprzez szkolenia i prace grupowe.
  • Działamy na szeroką skalę oraz oferujemy bogaty asortyment sprzedażowy.
  • Prężnie rozwijamy się na rynku OZE i realizujemy wszystkie plany sprzedażowe.

Kogo Szukamy?

  • Poszukujemy osoby pracowitej i zaangażowanej do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, technicznych umiejętności również w komunikacji z klientami.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Idealny kandydat jest otwarty, zdyscyplinowany i chętny do rozwoju.

Na czym będzie polegać twoja praca?

  • Twoja praca będzie polegać na sprzedaży produktów OZE.
  • Budowaniu bazy klientów, zarządzanie zespołem sprzedażowym, wdrażaniu strategii rynkowych.
  • Udział w spotkaniach opracowujących prognozy sprzedaży.
  • Reprezentowanie firmy poprzez dobra jakość obsługi klienta.

Jak wygląda wdrażanie handlowca do firmy?

Czas wdrożeniowy trwa w naszej firmie około 4 tygodnie:

  1. Etap pierwszy: zapoznanie z organizacją, strukturą, celami oraz procesami biznesowymi. Odbycie szkoleń wewnątrz firmy w celu nabycia wiedzy z branżą. Nawiązanie kontaktu z zespołem. Zapoznanie z produktami.
  2. Etap drugi: praca pod nadzorem dyrektora ds. sprzedaży. Rozpoczęcie pozyskiwania klientów, przygotowanie ofert sprzedażowych. Komunikacja i budowanie relacji z klientami, wyjazdy do zapoznania się do pracy w terenie.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Dział handlowy składa się z grup sprzedażowych prowadzonych przez dyrektorów, system działa na podstawie awansów. Otrzymanie awansu stanowiska rozpoczyna się już po pierwszych tygodniach pracy i nie ma możliwości spadku ze stanowiska.

Proces sprzedażowy w naszej firmie:

  • Pozyskanie leadów, kontakt przez dostarczone numery telefonów do potencjalnych klientów.
  • Spotkanie z klientem w celu doradzenia najlepszych rozwiązań.
  • Oferta indywidualna- przesłanie spersonalizowanej oferty współpracy.
  • Koordynowanie zamówienia wraz z działem logistyki aby zapewnić dostawę towaru i jego realizację.

Jak wygląda wynagrodzenie w naszej firmie?

System prowizyjny: uzależniony od osiągniętych wyników sprzedaży. Nie ma górnej granicy prowizji, im wyższa sprzedaż, tym większa prowizja.

Co oferuje firma?

  • Możliwość z korzystania ze służbowych samochodów.
    Laptop oraz telefon służbowy.
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B.
  • Pozytywna atmosferę w pracy, wspólne świętowanie urodzin pracowników.
  • Wyjazdy służbowe na eventy oraz szkolenia.
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 3 000 - 20 000 zł