Zobacz inne oferty pracy

DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNY

Centrum Elektryczne „Ania” Boguccy Sp. z o.o. Sp. k.

240

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Lubasz  - 1 wakat

Proaktywny Praca zespołowa Zainteresowania elektrotechniczne: kable, przewody, aparatura modułowa orientacje na rezultaty

Opis stanowiska

Ania Holding #AniaHoldingCrew 🔥 tworzą trzy podmioty: Centrum Elektryczne, Firma Produkcyjno-Handlowa JB oraz Elektromarket. Kluczowe cechy naszych spółek to: bogata oferta produktowa, fachowa obsługa, wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy i rozbudowana sieć partnerów biznesowych. Główna siedziba Holdingu mieści się w Wieluniu, ale baza naszych klientów i partnerów obejmuje cały świat.

Zakres działalności holdingu obejmuje m.in. dystrybucję artykułów elektrotechnicznych, produkcję wiązek kablowych, szaf sterowniczych i rozdzielni, w tym realizację krótkoseryjnych projektów.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje codzienne zadania:

  1. nawiązywanie relacji biznesowych i bezpośredni kontakt z klientami
  2. utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  3. realizowanie sprzedaży doradczej
  4. nadzór nad realizacją zamówienia
  5. przygotowywanie ofert dla klientów, przyjmowanie zamówień od klientów
  6. zamawianie towaru u dostawców, uzgadnianie terminów dostaw i odbioru  towarów

Szukamy osoby, która posiada:

  1. minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  2. znajomość specyfiki handlu materiałami elektrotechnicznymi w branży przemysłowej
  3. umiejętność i zainteresowania elektrotechniczne: kable, przewody, aparatura modułowa orientacje na rezultaty
  4. wykształcenie minimum średnie
  5. umiejętność pracy w zespole
  6. wysoką kulturę osobistą
  7. umiejętność obsługi komputera w zakresie Excel, Word, Outlook
  8. prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  1. profesjonalne wdrożenie – buddy dla nowo zatrudnionej osoby
  2. szkolenie w zakresie technicznym
  3. pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  4. pracę z ciekawymi ludźmi, dla których praca to pasja i wyzwanie
  5. laptop plus telefon służbowy
  6. auto plus karta paliwowa

Benefity:

  1. ubezpieczenie medyczne
  2. ZFŚS (paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczne świadczenia pieniężne)
  3. możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie na dogodnych warunkach
  4. możliwość doskonalenia zawodowego (udział w kursach, szkoleniach)
  5. możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych
  6. imprezy integracyjne
  7. bezpłatny parking dla pracowników

Jak będziesz wynagradzany:

System wynagradzania składa się z dwóch składników:

  1. wynagrodzenie zasadnicze – ustalane na poziomie rynkowym, adekwatnie do pełnionych obowiązków oraz odpowiedzialności
  2. premie – uzależnione od wyników sprzedaży

Jaki samochód będziesz mieć do dyspozycji:

Skoda SUPERB lub Ford Mondeo

Jak zbudowany jest dział handlowy?

  • Nasze dział handlowy podzielony jest na piony, dedykowane różnym branżom, m.in.: infrastruktura przemysłowa, OEM, OZE
  • Obecnie szukamy do osoby do działu infrastruktura przemysłowa
  • Raportować będziesz bezpośrednio do Dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za dany pion

Szukamy osoby, dla której ważne jest, by się na co dzień wspierać w zespole i budować wspólnie dobrą  atmosferę

Gramy do wspólnej bramki, dołącz do #AniaHoldingCrew 🔥

Ania Holding Corporate Video

Czekamy na Ciebie, złóż swoje CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona